Neslimo !!!
 

Damiana Male Potential
– slavenu augu maisījums vīriešiem
 
Damiana Male Potential apvieno slavenus augus vīrieša organisma un dzimumfunkcijas stiprināšanai un tonizēšanai, palīdz atbalstīt prostatas dziedzera funkcijas. Žeņšeņs ir leģendārs ar savām tonizējošām, bet Saw Palmetto ir bijis pakļauts daudziem pētījumiem par tā pozitīvo prostatas atbalstu. Šie divi augi ir apvienoti ar Damiana (Turnera aphrodisiaca) un citiem organisma funkciju stiprinošiem augiem, lai izveidotu visaptverošu augu izcelsmes uztura bagātinātāju vīriešiem.

Saturs 2 tabletēs:
% diennakts deva
Calcium
92 mg
10%
Proprietary Blend: Saw Palmetto Berry Extract (3:1), Sarsaparilla Root, Damiana Aerial Parts, Schisandra Fruit, Ophiopogon Rhizome, Asian Ginseng Root Extract (3:1), Cassia Bark, Epimedium Aerial Parts Extract (10% flavonoids as icariin), Morinda Root Extract (10:1) and Ginkgo Leaf Extract (50:1)
 

1.15 g
 

nav noteikta
Citi ingredienti: Dibasic calcium phosphate, stearic acid, modified cellulose gum and colloidal silicon dioxide.

Lietošana: 2 tabletes dienā kopā ar ēdienu.

PIEZĪME: Ja Jūs esat grūtniece, vai barojat bērnu ar krūti, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat šo produktu. Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Ingredienti:

Damiāna sastāv no izkaltētām Amerikas tropisko reģionu krūma Turnera diffusa lapām. Šo drogu no aizvēsturiskiem laikiem izmantoja Maiji un citi Meksikas indiāņi medicīnā, un tā bija dzērienu sastāvā, kas iededzina mīlestības kaisli. Acteki to lietoja kā līdzekli pret impotenci.

Tādējādi šim augam ir dažādi pielietojuma veidi un īpašības. Tiek uzskatīts, ka auga iedarbība ir viegli psihoaktīva.

Misionārs Huans Marija de Salvatjerra 1699 gadā izdotajā Chronica pirmoreiz apraksta Damiānas lietošanu Ziemeļamerikas indiāņiem un tās afrodiziakalās (seksuāli uzbudinošās) īpašības. Pirmais botāniskais Damiānas apraksts pieder austriešu botāniķim J.A. Schultes, 1820.g. Augs tiek izmantots amerikāņu un Meksikas farmakopejā no 19 gadsimta, Eiropā tā nokļūst 1880.gadā.

Damiāna ir seksuāls stimulators. Tas uzlabo asins cirkulāciju un paātrina metabolismu. Tā sastāvā ir aktīvās vielas, kas iedarbojas uz nervu galiem ģenitālijās. Damiānu lieto pie impotences - erektīlās disfunkcijas un libido pazemināšanās, kā arī lai paaugstinātu psihoemocionālo tonusu.

Damiānai piemīt nomierinoša iedarbība, tā sniedz vieglu eiforiju un ir maigs, bet efektīvs afrodiziaks. Iedarbība ilgst vienu līdz divas stundas. Lietojot Damiānu ilgāku laiku, uzlabojas potence, un sievietēm uzlabojas hormonālais līdzsvars.

Damiana ir muskuļus atslābinošs augs, kas medicīniskos nolūkos tiek lietots pret pārgurumu, bezspēku, hormonāliem traucējumiem un aizcietējumu.

Saw Palmetto ekstrakts tiek iegūts no Serenoa repens augļa - tas ir mazs augs no palmu dzimtas, kurš aug Floridā un klimatiski līdzīgos rajonos. Serenoa repens ir lielas lapas un tumši sarkani augļi, kas izmērā ir puse no olīvas. Šis ir neapstrādātais materiāls, no kura ir pagatavots mūsu produkts.

Saw Palmetto ekstrakti ir īpaši bagāti ar fotosteroliem. Šīs taukskābes ir ļoti retas un ir sastopamas tikai konkrētu veidu augļos. Tās ir aktīvās sastāvdaļas Saw Palmetto ekstraktā un ir iemesls, kāpēc attiecīgie ekstrakti tiek izmantoti medicīniskiem nolūkiem jau kopš Maiju laikiem.

Maiji izmantoja Saw Palmetto kā toniku, un seminoļi novērtēja tā attīrošo un antiseptisko ietekmi. Amerikas pamatiedzīvotāji arī lietoja šo ekstraktu, lai ārstētu gonodālo atrofiju, impotenci, iekaisušu prostatu, libido pazemināšanos, nepietiekamu krūšu augšanu sievietēm, laktācijas problēmas, menstruālos traucējumus, kā arī stimulētu vielmaiņu un palielinātu apetīti.
Jau vairāk nekā 200 gadus Saw Palmetto ir bijis arī viena no galvenajām piedevām modernajā alternatīvajā medicīnā. Daudzas no šīm tradicionālajām pielietošanas metodēm tikmēr ir plaši izpētītas un atbilstošie ieguvumi ir tieši saistīti ar ekstrakta ietekmi uz cilvēka endokrīno sistēmu jeb hormonālo kontroli.

Gan labdabīgas prostatas hiperplāzijas (ar vēzi nesaistīta prostatas augšana), gan androgēnās alopēcijas ārstēšanas gadījumos, piemēram, tiek izmantots šis ekstrakts; un pirmajiem no stāvokļiem Saw Palmetto ekstrakts ir vispopulārākais augu medicīnas līdzeklis ar zinātniskie pierādījumiem, kas liecina par tā efektivitāti un drošību. Pie tam, alternatīvās medicīnas praktizētāji Saw Palmetto ekstraktu izmanto, lai uzlabotu erekcijas kapacitāti un seksuālo stimulāciju gan sievietēm, gan vīriešiem, kā arī lai ārstētu saaukstēšanos, astmu, hronisku bronhītu, migrēnu, impotenci, nierakmeņus, vispārēju vājumu un nesaturēšanu, jo tam ir relaksējošs un diurētisks efekts.

Ir pat pierādījumi no eksperimentiem ar dzīvniekiem, no kuriem tiek ieteikts, ka Saw Palmetto ekstraktu varētu lietot kā ļoti labvēlīgu palīglīdzekli vēža terapijā.

Kā tieši darbojas Saw Palmetto ekstrakts?

Primārais mehānisms, kas slēpjas aiz iepriekš minētajiem veselības uzlabojumiem, ir Saw Palmetto attīstītā spēja kavēt testosterona pārvēršanos par dihidrotestosteronu, ko veic enzīms 5-alfa reduktāze. Kas ir īpaši interesanti Saw Palmetto gadījumā, salīdzinot ar citiem 5-alfa reduktāzes inhibitoriem, - Saw Palmetto ekstrakts aizkavēs abas enzīma izoformas – I un II tipu. Šī ir īpašība, kuru veikt nav spējīgi pat tādi farmakaloģiski 5-alfa reduktāzes inhibitori kā Finasterid (aktīvā viela tādos medikamentos kā Proscar un Propecia).

Enzīms 5-alfa reduktāze pievienosies testosterona molekulām jūsu ķermenī un katalizēs tā pārvēršanos par dihidrotestosteronu. Salīdzinot ar testosteronu, dihidrotestosteronam ir 3-5 reizes lielāka androgēnā aktivitāte. Dihidrotestosterons ir atbildīgs par lielāko daļu potenciālā kaitīguma, ko androgēns var veikt jūsu ķermenī. Iedzimta ar androgēnu saistīta alopēcija, prostatas hiperplāzija, taukaina āda un akne ir izplatītākās blakusparādības.

Vēl, turpinot runāt par 5-alfa reduktāzes un dihidrotestosterona ietekmēšanu, Saw Palmetto ekstraktam ir arī dažas citas interesantas papildu īpašības. Klīniskajās pārbaudēs zinātnieki novēroja to, ka Saw Palmetto arī kavē progresterona un estrogēna receptorus. Šādi Saw Palmetto darbojas kā SERM – selektīvs estrogēna receptoru modulators, lai uzlabotu ar estrogēnu saistītos blakusefektus.

Ņemot vērā saistību starp vecumu un labdabīgu prostatas hiperplāzijas parādīšanos, katram vīrietim, sasniedzot četrdesmit gadu vecumu, būtu labums no Saw Palmetto lietošanas.


Sarsaparillas dzimtene ir Centrāla un Dienvidu Amerika. 16 gadsimta vidū to ieveda Eiropā un tās pielietojums spāņu medicīnā datējams ar 1573 g. Pašlaik Sarsaparilla aug Amerikas tropiskos džungļos, Āzijas un Austrālijas karstajos rajonos. Šā auga sakņu ražu vāc visu gadu. Indiāņi gatavoja no Sarsaparillas saknēm tēju, kuru izmantoja kā asins tīrīšanai un organisma spēcināšanai. No 18 gadsimta vidus Sarsaparilla kļūst tautas medicīnā par populāru ingredientu tonizējošo līdzekļu sastāvā. To izmanto arī homeopātijā.

Auga saknes tiek izmantotas kā afrodiziaks, pie dzimumorgānu čūlām un veneriskām slimībām, kā arī pie nervu sistēmas hroniskiem traucējumiem un to izsaukto erektīlo disfunkciju..

Sarsaparilla palīdz:

    pazemināt depresiju, nogurumu,
    regulē seksuālo darbību,
    izrāda renovējošo darbību uz dzimumorgāniem, īpaši attiecībā uz vīriešu potenci,
    sievietēm pazemina postmenstruālās problēmas.

Tā efektīvi atbalsta organisma hormonālo balansu un paaugstina vielmaiņas ātrumu.

Auga sakne satur steroīdu veida saponīnus (sarsaponīnu, pirillizīnu, smilasaponīnu, sarsaparillozīdu), cieti, darvas, alkaloīdus, ģērskābi, sēru, dzelzi, kalciju, kāliju un magniju. Sarsaparilla ir bagāta ar vērtīgu būvmateriālu aminoskābēm un vitamīniem - cistīnu un metionīnu, kā arī ar lecitīnu un B1 vitamīnu (tiamīns).

Sarsaparillas sakne tiek izmantota venerisku saslimšanu un neauglības ārstēšanai Meksikā, Centrālā un Dienvidu Amerikā, Ķīnā un Savienotajās Valstīs. Auga sakne satur bioloģiski aktīvas vielas, kas ir apveltītas ar pretiekaisuma, prereimatiskām īpašībām, sekmē urīnvielas un urīnskābes izvešanu, stimulē dzimumhormonu sintēzi un izrāda tonizējošo iedarbību uz dzimumsistēmu. Pateicoties steroīdu veida saponīnu bagātam saturam, sarsaparilla regulē intīmos seksuālas darbības mehānismus.


Šizandra (Schizandra chinensis) jeb Ķīnas citronliāna tika aprakstīta pirmajā Ķīnas farmācijas grāmatā 250 gadus pirms mūsu ēras.  Senos Ķīnas drogu aprakstos ir minēts, ka tā «kavē enerģijas izzušanu un piešķir spīdumu acīm».

Preparāti no citronliānas pastiprina uzbudinājumu galvas smadzeņu garozā un paaugstina centrālas nervu sistēmas reflektorisko darbību. Tie stimulē sirds-asinsvadu sistēmu, kairinoši iedarbojas uz elpošanas funkciju. Citronliānas tonizējošā, atspirdzinošā, stimulējošā iedarbība, īpaši izpaužas saspringtā garīgā darba laikā, kurš prasa koncentrētību, uzmanību, uztveres viengabalainību. Turklāt ir ļoti svarīgi, ka tās tonizējošo iedarbību nepavada nervu šūnu apsīkums. Citronliānas preparāti paaugstina redzes asumu un acu spēju adaptēties tumsā. Tie samazina sirds ritma biežumu, palielinot to amplitūdu.

Tonizējošā efekta sasniegšanai citronliānas preparātus var lietot gan praktiski veseli cilvēki (pie pārpūles, noguruma, darbspēju pazeminājuma, pavasara avitaminozes), gan cilvēki, kas cieš no hipotonijas, psihoastēnijas, hipotoniska tipa veģetatīvo distoniju.

Citronliānas iedarbības mehānisms uz cilvēka organismu kļuva saprotams pēc bioloģiski aktīvu vielu – lignānu atklāšanu tās sēklu eļļā. Lignāni (savienojumi, kas nosaka galvenās auga bioloģiskās īpašības) shizandrīns un shizandrols sekmē hormonu - adrenalīna un noradrenalīna aktivitātes palielināšanos visos audos. Lignāni ir antioksidanti un uzlabo aknu funkciju. Bet galvenā to darbība - tonizējoša. Citronliāna pastiprina ogļhidrātu vielmaiņu nogurušajos audos, paaugstina organisma noturību pret skābekļa trūkumu.

Citronliāna tiek pielietota pie:

    kopēja spēku izsīkuma;
    fiziskas un garīgas izturības palielinājumam;
    pazeminātā arteriālā spiediena;
    mazasinības;
    bronhītiem, bronhiālās astmas;
    tuberkulozes;
    kuņģa, aknu, nieru slimībām;
    seksuālām problēmām;
    palīdz pielāgoties pie apkārtējas vides izmaiņām;
    sievietēm citronliānas tinktūra palīdz atbrīvoties no frigiditātes, bet vīriešiem - no impotences un priekšlaicīga sēklas izvirduma.


Ofiopogons ir pazīstams Ķīnas tradicionālas medicīnas līdzeklis. Izejviela ir ofiopogona saknes. Ofiopogona (ķīniski Mai Меn Dong) sakni izrok, mazgā, daudzkārt apgrozot, apžāvē saulē un pabeidz žāvēt ēnā līdz 70-80% valgmes zaudējuma.

Ķīnas medicīna ierindo to pie augiem, kas ir pielietojami ziemā pie Iņ enerģijas trūkuma. Pēc ķīniešu ārstu domām, ofiopogons „apgaismo sirdi un noņem aizkaitināmību”. Ķīnas medicīna ir izveidota uz simptomiem, bet zinātniskā medicīna alkst klasiskus pētījumus. Un tie aktīvi tiek veikti pēdējos gados.

Sakņojumi satur saponīnus, izoflavonoīdus (ofiopogonons), polisaharīdus, cikliskos peptīdus, taukskābes.

Ķīmisku komponenšu un to farmakoloģiskās aktivitātes aktīvi pētījumi, vispirms Ķīnā un Japānā, turpinās arī pašlaik. In vitro ir atzīmēta steroīdo saponīnu (ofiopogonīnu) citostatiskā aktivitāte pret aknu un dažu citu vēža veidu šūnām. Izoflavonoīdi, kas ir iegūti no ofiopogona saknēm un ir nosaukti par Е un Н ofiopogonanoniem, ir apveltīti ar pretiekaisuma darbību.

Bez tam, ir iegūti heteropolisaharīdu frakcija, kura parādīja augstu imūnmodelējošo un antioksidanto aktivitāti. Tā izskaidrojas ar heksaurānskābes un sēra atomu klātbūtni molekulā un korelē ar to daudzumu - jo vairāk, jo aktīvāk tiek sasaistīti hidroksilradikāļi. Šie pieci polisaharīdi būtiski paaugstina makrofāgu aktivitāti, sekmējot fagocitāro aktivitāti.


Āzijas ženšeņš (Panax ginseng) Ķīnā tiek lietots jau vairākus gadu tūkstošus kā universāls veselības toniks. Ķīniešu homeopāti uzskata, ka ženšeņš kalpo kā ķermeņa enerģijas avots un uzlabo gremošanu, kā arī palielina muskuļu tonusu. Ženšeņš ir izpelnījies labu reputāciju arī kā dzimumtieksmi uzbudinošs līdzeklis, iespējams, tāpēc, ka tā sakne izskatās kā neliels vīriņš ar tievām rokām un garām kājām.
Vairāki pētījumi liecina, ka Āzijas ženšeņš palīdz uzlabot domāšanu un atmiņu. Turklāt tas var arī pastiprināt gripas vakcīnu iedarbību, lai arī tas vēl nav līdz galam pierādīts.

Ženšeņš satur vairāk nekā duci unikālu ķīmisku vielu, kuras kopā dēvē par ženšeņozīdiem. Daži no tiem ir stimulējošas vielas, kam ir līdzīga iedarbība kā kofeīnam, turklāt daži no tiem ir ar antidepresantiem līdzīgu efektu. Žeņšeņa preparātus mēdz saukt par tonikiem, bet pēdējā laikā arvien biežāk lieto apzīmējumu adaptogēni — vielas, kuras palielina organisma spēju pretoties stresam, vai tas būtu fizisks vai psihisks; žeņšeņa preparāti vairo organisma vitalitāti, uzlabo dzīves kvalitāti, stiprina imūnsistēmu, veicina fiziskās un garīgās darbaspējas, uzlabo atmiņu un koncentrēšanās spēju. Tos iesaka lietot, lai pārvarētu pavasara un rudens nogurumu, lai ātrāk atkoptos un atgūtu spēkus pēc slimošanas, intensīvas fiziskas un garīgas slodzes periodos, kā arī lai uzlabotu seksuālās dzīves kvalitāti.

Veciem ļaudīm žeņšeņs palīdz atgūt enerģiju un labu pašsajūtu. Par žeņšeņa preparātu iedarbību uz atsevišķām cilvēku kategorijām nav pietiekami plašu pētījumu, tāpēc tos neiesaka lietot topošajām māmiņām un arī bērniem līdz 15 gadu vecumam.Cassia Bark – kanēļa sakne. Ķīnas tradicionālajā medicīnā kanēļkoka mizu lieto kā spēcinošu līdzekli pēc pārciestām slimībām, pret vājumu, atveseļošanās periodā, seksualitātes veicināšanai un asinsrites stimulēšanai, īpaši roku un kāju pirkstos un mazā iegurņa rajonā, pret muskuļu sāpēm un vīrusu un baktēriju izraisītām infekcijām.

Kanēļa mizu sievietes lieto arī mēnešreižu veicināšanai, jo biogēni aktīvās vielas stimulē dzemdes muskulatūru un veicina asiņošanu.


Horny Goat Weed - Liellapu epimēdija, ķīniski - Iņ-Jaņ-Ho, satur flavonola glikozīdus, sagitozīdu A, ikariozīdu F, epimedīnus B un C. Ar spektroskopiskām metodēm tika noteikti tāpat tādi savienojumi, kā anhidroikaritīns 3-0-beta-D-(4,6-O-diacetīls), glikapiranozīls-(1,3-alfa-acetilramnopiranozīds), un c.

Šis augs ir zināms jau simtiem gadu un to atklāja pilnīgi nejauši kazu gani, kuri ievēroja, ka āži seksuāli uzbudinās pēc šīs zāles paēšanas. No tā laika tas kļuva ar populāru ingredientu, gan rietumu, gan ķīnas tautas medicīnā. Šo augs piemin arī Šen Hongs savā klasiskajā darbā "Drogu Kanons", kurš datējams aptuveni ar 400 g. pirms mūsu ēras. Ķīnas dziednieki atklāja liellapu epimēdijai sekojošas īpašības:

    uzlabo nieru funkcijas, normalizē urīna izvadi, normalizē šķidruma vielmaiņu organismā;
    uzlabo reproduktīvās sistēmas darbu, iekairina juteklību, novērš priekšlaicīgu ejakulāciju vīriešiem;
    atjaunina organismu, novērš nogurumu, novērš reiboņus, mazina stresu.

No tradicionālas Ķīnas medicīnas pozīcijām, epimēdija tonizē Jaņ enerģiju nierēs. tā paplašina kapilārus un lielos asinsvadus, sašķidrina asinis un palīdz sabalansēt asinsspiedienu. Uzlabo asins cirkulāciju tajās asinsgultnes daļās, kuras baro aknas un nieres. Sekmē valgmes saglabāšanu ādā, kas kavē grumbu rašanos.

Epimēdija satur ikarīnu, kurš palīdz uzturēt erekciju un ir dabisks sildenafīla - galvenā Viagras komponenta analogs. Bet, atšķirībā no Viagras, dabiskai augu izcelsmes vielai ikarīnam nav negatīvu blakus iedarbību un tas ir drošs izmantošanā cilvēkiem ar sirds-asinsvadu saslimšanām.

Pētījumi parādīja, ka epimēdija paaugstina adrenalīna, noradrenalīna, serotonīna un dopamīna līmeņus. Dopamīns noteic šā auga, kā tonizējošā līdzekļa efektivitāti. Paaugstinātais dopamīna līmenis organismā palaiž reakciju, kura ved pie testosterona (vīriešu dzimumhormona) izstrādes. Bez tam, pierādīts, ka epimēdijas aktīvās substances paaugstina nervu galu jūtību, kas izskaidro libido paaugstināšanos un seksuālo izjūtu pastiprināšanos.


Morinda  citrifolia ir apveltīts ar apbrīnojamām dziednieciskām īpašībām un daudzus simtus gadus to izmantoja iezemieši, lai ārstētu dažādas slimības, tai skaitā vēzi, hipertoniju, diabētu. Polinēzijas dziednieki izmantoja ārstēšanai visas auga daļas: lapas, ziedus, mizu un it īpaši pašu Noni augli. Ar tā sulu ārstēja drudzi, infekcijas, gremošanas orgānu slimības, diarejas, aizcietējumus, astmu, dažādas traumas, dzīvnieku un indīgu kukaiņu kodienus, brūces, nespēku un visa veida sāpes. Sulas ekstraktā, kas ir iegūta no augļiem, ir atrasts vairāk kā 150 bioloģiski aktīvu vielu, pilns vitamīnu un minerālu komplekts, nozīmīgs aminoskābju daudzums.

Pēdējos gados ASV, Francijā, Japānā un citās valstīs zinātnieki-mediķi nopietni nodarbojās ar šā retā auga pētīšanu. Liels skaits pētījumu parādīja, ka Noni ir patiešām apveltīts ar neticamām dziednieciskām īpašībām. Pierādīts, ka Noni nostiprina imūnsistēmu, regulē šūnu funkciju, atjauno tās. Noni darbojas šūnu līmenī arī kā nutrients (nutrient - organismam obligāti nepieciešamā uzturviela) un kā dažādu bioķīmisku procesu regulators. Lūk kāpēc tas ir efektīvs pie pašiem daudzveidīgākajiem traucējumiem, kā arī neaizstājams kā vispārspēcinošs līdzeklis veseliem cilvēkiem.

Vai neslēpjas Noni auga apbrīnojamā spēka mīklas atminējums apstāklī, ka tas palīdz organismam izstrādāt NO? Bet ja tā, tad kādas tā daļas, un kādos savienojumos, būs īpaši efektīvi? Tika veikti pētījumi, kuru mērķis bija  atklāt Noni iedarbības mehānismus.

Slāpekļa monoksīds (NO) ir viena no pašām svarīgākajam molekulām organismā. Tā spēlē vadošo lomu bioķīmiskajās reakcijās un piedalās dažādās organisma fizioloģiskajās funkcijās, ieskaitot cirkulāciju asinsvados, piesātinātību ar skābekli un vielmaiņu audos un sarkanajos asins ķermenīšos.

Bez slāpekļa monoksīda nevar normāli darboties organisma reproduktīvie orgāni, tas ir nepieciešams gan sievietēm, gan vīriešiem, lai tie varētu sajust seksuālo uzbudinājumu un apmierinājumu. 1998. gadā trīs zinātnieki Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro un Ferid Murad saņēma Nobela prēmiju Medicīnas fizioloģijas jomā par atklājumu, kas saistās ar "slāpekļa monoksīdu (Nitric oxide NO) kā signālmolekulu sirds un asinsvadu sistēmā".
Ginkgo biloba ir vecākais koks pasaule, kas parādījās uz Zemes pirms apmēram 280 miljoniem gadu. Tas eksistēja vel dinozauru laikmeta. Pārvarot visas dabas katastrofas, koks izdzīvoja līdz šai dienai, un ir saglabāja visas savas vērtīgas īpašības. Seno japāņu un ķīniešu darbos aprakstītas Ginko ārstnieciskas īpašības. Ginkgo vērtīgs īpašums ir tā apbrīnojama antioksidanta iedarbība - saistīt jau esošos brīvos radikāļus. Ir iegūta plaša klīniska pieredze, izmantojot Ginkgo biloba ekstraktu daudzu slimību ārstēšana. Ginkgo biloba ekstrakts uzlabo asins cirkulāciju organismā, kas nodrošina asinsvadu elastību un izturību, uzlabo smadzeņu asins un skābekļa apgādi, tādējādi novēršot atmiņas pasliktināšanos.

Ginkgo biloba ekstraktam piemīt vazodilatējošs efekts, tas uzlabo koncentrēšanos un garastāvokli. Aptur sklerozes progresēšanu. Labvēlīgi ietekmē acs un peņa asinsvadus (it īpaši cilvēkiem ar cukura diabētu). Aizsarga sirdi, asinsvadus un smadzenes no brīvo radikālu bojājumiem. Palīdz pret galvassāpes, dzirdes zudumu, atmiņas traucējumiem, reiboņiem.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei

Erexor, Maka, Katuaba, Horny Goat weed, Muira Puama, Tongkat Ali extr. 1:100, Super Potencia 2000, Supreme DHEA for Intimacy

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Designed by Alex