Neslimo !!!
DAMIANA (Turnera diffusa, lapas) – seksuāls stimulators no Meksikas džungļiem

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
 
Damiāna sastāv no izkaltētām Amerikas tropisko reģionu krūma Turnera diffusa lapām. Šo drogu no aizvēsturiskiem laikiem izmantoja Maiji un citi Meksikas indiāņi medicīnā, un tā bija dzērienu sastāvā, kas iededzina mīlestības kaisli. Acteki to lietoja kā līdzekli pret impotenci.

Tādējādi šim augam ir dažādi pielietojuma veidi un īpašības. Tiek uzskatīts, ka auga iedarbība ir viegli psihoaktīva.

Misionārs Huans Marija de Salvatjerra 1699 gadā izdotajā Chronica pirmoreiz apraksta Damiānas lietošanu Ziemeļamerikas indiāņiem un tās afrodiziakalās (seksuāli uzbudinošās) īpašības. Pirmais botāniskais Damiānas apraksts pieder austriešu botāniķim J.A. Schultes, 1820.g. Augs tiek izmantots amerikāņu un Meksikas farmakopejā no 19 gadsimta, Eiropā tā nokļūst 1880.gadā.
Efekti.

Damiāna ir seksuāls stimulators. Tas uzlabo asins cirkulāciju un paātrina metabolismu. Tā sastāvā ir aktīvās vielas, kas iedarbojas uz nervu galiem ģenitālijās. Damiānu lieto pie impotences - erektīlās disfunkcijas un libido pazemināšanās, kā arī lai paaugstinātu psihoemocionālo tonusu.

Damiānai piemīt nomierinoša iedarbība, tā sniedz vieglu eiforiju un ir maigs, bet efektīvs afrodiziaks. Iedarbība ilgst vienu līdz divas stundas. Lietojot Damiānu ilgāku laiku, uzlabojas potence, un sievietēm uzlabojas hormonālais līdzsvars.

Damiana ir muskuļus atslābinošs augs, kas medicīniskos nolūkos tiek lietots pret pārgurumu, bezspēku, hormonāliem traucējumiem un aizcietējumu.

Meksikā Damianu tradicionāli izmanto grūtniecības pārtraukšanai.

Lietošana

Lai pagatavotu Damiānas tēju, 10 - 15 gramus auga uz lēnas uguns 5 minūtes vāra 1 litrā ūdens, ļauj šķidrumam atdzist, nokāš to un dzēriens ir gatavs. Var 2 gramus sausu lapu uz tasi tējas.

Ja tiek lietots pulverveida ekstrakts, viena tējkarote ekstrakta jāsajauc ar glāzi ūdens, sulas vai jogurta.

Šī droga ir ideāla uzlējumu (tinktūru) pagatavošanai. Iekairinošā liķiera (pēc indiāņu receptēm) pagatavošana:

Lai pagatavotu uzlējumu/liķieri 30 gramus Damiānas sauso lapu aplej ar 1/2 litri 40% alkohola, ieteicams šņabi, un ļauj tam ievilkties 5 dienas. Šķidrumu nokāš, slapjās lapas aplej ar 125 ml minerālūdens, un ļauj ievilkties vēl piecas dienas. Iegūto ūdens uzlējumu uzkarsē gandrīz līdz vārīšanās temperatūrai, pievieno pus glāzi medus. Iegūto šķidrumu sajauc ar alkohola uzlējumu un ļauj nostāvēties vēl apmēram mēnesi, kura laikā biezumi nosēžas pudeles apakšā. Tīro uzlējumu pārlej svaigā traukā un uzglabā tumšā vietā. Lai sasniegtu vēlamo efektu, izdzert 1-2 glāzītes (50 gr) stundu pirms vēlamā efekta.


Uzmanību!
Lai gan tas nav zinātniski pierādīts, pārmērīga un ilgstoša Damiana lietošana var novest pie aknu bojājumiem.

Kontrindikācijas:
Pētījumos Damiāna uzrādīja hipoglikēmisku aktivitāti uz dzīvniekiem. Sirgstošiem ar diabētu un hipoglikēmiju jāizmanto šis augs ar piesardzību, jo tas var izmainīt cukura līmeni asinīs.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.

Un ir vēl viens bet. Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.
Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei:

Male Potecy

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, katuaba, potences uzlabotāji
Designed by Alex