Neslimo !!!
Pirmais uztura bagātinātājs, kurš reāli palīdz pie prostatas adenomas (priekšdziedzera hipertrofijas – palielināšanās)
Dr. Ngoc Cham un kapsulas «Crila»

Pēdējos gados, pacienti ar prostatas hipertrofiju, cistas retenciju un dzemdes fibromu ir atraduši savu glābēju kapsulu «Crila» formā - preparātu, kas ražots no Krīnijas lapu ekstrakta (zinātniskais nosaukums: Crinum latifolium L). Šī preparāta lietošana daudziem pacientiem apstiprināja savu augsto efektivitāti, tāpēc tam tika piešķirts Vjetnamā "augstas kvalitātes produkts, kas dod labumu sabiedrībai" un Tas ieguva zelta medaļu starptautiskajā austrumu medicīnas un farmācijas gadatirgū 2013.gadā. Šo kapsulu izstrādātājs - farmaceite MD Ngoc Cham. Šī zinātniece pēta šo augu no 2007.g. un ir atklājusi to iedarbības mehānismu un izstrādājusi audzēšanas un ieguves tehnoloģiju.
 

Crinum latifolium audzēšana un novākšanaEkstrakta ieguves etapi

Laboratorijā

Tējas paciņas un kapsulas «Crila»
Crinum latifolium ir savvaļas augs, kas aug Vjetnamā, galvenokārt provincēs Bienhoa, Quang Nam, Thua Thien-Huế provincē. Auga dzimtene ir Indija. Zinātnieki no dažādām valstīm ir sarakstījuši daudzus pētnieciskos darbus par šī auga dziednieciskām īpašībām. Ir vērts pieminēt Indijas zinātnieka dr. Gospal piecu gadu (no 1984 līdz 1989) pētījumu darbu, kurš atrada augā alkaloīdu, kuram ir pretvēža īpašības. Ar tādu pašu panākumu vainagojās japāņu zinātnieku izpēte.

Daudzus gadus vjetnamiešu zinātnieki veica ārstniecisko īpašību pētījumus Crinum latifolium lapu sastāvā esošām vielām, taču sasniegtie rezultāti bija niecīgi. Dr. Nguyen Thi Ngoc Cham veikusi reālu izrāvienu, iegūstot sistemātiska rakstura rezultātus. Viņa noteica farmakoloģiskās īpašības, veica DNA analīzes, ir izstrādājusi ekstrakta ieguves tehnoloģiju, audzēšanas tehniku​​, izejvielu novākšanu un Crinum latifolium kapsulu «Crila» ražošanu.

Kā pastāstīja Nguyen Thi Ngoc Cham, studējot Hanojas farmācijas institūtā, viņa ļoti ieinteresējās par ārstnieciskiem augiem. "Man jau bija darbi par auga melisas izmantošanu bērniem klepus ārstēšanā. Pēc tam, kad mans tēvs (Prof. Dr. Nguyen Van Truong, bijušais Ekoloģijas institūta direktors, Encyclopedia of Vietnam Drogas galvenais redaktors) jautāja, kāpēc mēs līdz šim neizmantojam pilnu efektīvu ārstniecības augu potenciālu? Man šie vārdi ir kļuvuši par sava veida ceļvedi tālākai rīcībai. "

1985. gadā, Nguyen Thi Ngoc Cham devās uz Bulgāriju tālāk mācīties aspirantūrā. Pēc disertācijas aizstāvēšanas 1991. gadā, viņa palika, lai strādātu par mācību asistentu Sofijas Tehniskajā institūtā un par zinātnisko līdzstrādnieku Bulgārijas Zinātņu akadēmija. Vienā no viņas mājas apmeklējumiem Ngoc Cham izdzirdēja par Crinum latifolium ārstnieciskām īpašībām. Viņa paņēma šo augu līdzi, kad atkal devās uz Bulgāriju, un tur notika vairākas šī auga izpētes: izdevās iegūt no Crinum lapām alkaloīdu, un izveidot kapsulas, lai ārstētu prostatas un dzemdes fibrozi. Tika novērtēta šo preparātu efektivitāte, ārstējot prostatas hipertrofiju un līdzīgas slimības.

Par viņas pētījumu rezultātiem ir publikācijas vjetnamiešu un ārzemju zinātniskos žurnālos. Nevilcinājās piedāvājumi no ārvalstu farmācijas uzņēmumiem, bet Nguyen Thi Ngoc Cham atteicās no tiem, dodot priekšroku savu pētījumu rezultātu ieviešanai dzimtenē. 2006.gada 27. jūlijā, pēc tam, kad klīniskos pētījumos vairākās lielās slimnīcās tika pierādīta šī auga izmantošana, Vjetnamas galvenā farmācijas pārvalde izsludināja lēmumu ražot un izplatīt visā valstī jaunas zāles - kapsulas «Crila». Crinum latifolium terapeitisko īpašību efektivitāte ir apstiprināta praksē. Par saviem panākumiem, Dr. Nguyen Thi Ngoc Cham saņēma Vjetnamas goda balvu.
Dr. Nguyen Thi Ngoc Cham, janvāris 2008

Pēc statistikas datiem, Vjetnamā vairāk nekā 59% vīriešu pēc 50 gadiem cieš no prostatas hipertrofijas (līdzīgi cipari ir arī Eiropā un tostarp Latvijā). Šādu pacientu īpatsvars palielinās vecāka gadagājuma grupā. Katru gadu tūkstošiem sieviešu ir spiesti veikt operācijas, lai novērstu dzemdes fibromu, un vēl tūkstošiem iziet ārstēšanos ambulatori. Tāpat ir ar vīriešiem, kuriem ir palielināts priekšdziedzeris. Importētās zāles, tādas kā, piemēram, «Tadenan" vai "Finasterid» tikai samazina vai mīkstina audzēju, bet vjetnamiešu preparāts «Crila», stiprina imūnsistēmu, kavē vēža šūnu attīstību, un tam nav blakusparādību. Tas ir spējīgs iznīcināt audzēju salīdzinoši īsā ārstēšanas kursa laikā (60 dienas). Tiek plānoti tālāka preparātu izstrāde no Crinum latifolium tādu nopietnu slimību ārstēšanā, kā, piemēram, HIV/AIDS.
Dr. Nguyen Thi Ngoc Cham nāk arvien vairāk un vairāk vēstuļu no pateicīgiem izārstētiem pacientiem. Katra šāda vēstuli ir augstākais apbalvojums par savu darbu, saka Dr. Cham.
Iepakojumā 40 kapsulas pa 250 mg Crinum latifolium, kas ir ekvivalents 1,25 mg totālu alkaluīdu
Lietošāna: pa 4 kapsulas 2 reizes dienā pēc ēšanas
Kontrindikācijas: Individuāla komponentu nepanesība
Glabāt sausā un vēsā vietā, kas nav pieejama bērniem.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem, premenopauze, postmenopauze,, libido, dzimumtieksme
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex