Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Kordicepss (Cordyceps) - Ķīnas imperatoru brīnumlīdzeklis, Jūsu veselības garants!

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

 
Kordicepss - ir plašas darbības spektra preparāts, kuru Ķīnā ir pieņemts uzskatīt par veselības un ilggadības ķīlu. Dotais bioloģiski aktīvais uztura bagātinātājs - tā ir unikāla zinātnieku izstrādne, izmantojot ķīniešu medicīnas tūkstošgadīgo pieredzi.

Preparāta darbības spektrs ir neiedomājami plašs. Tas ir apveltīts ar spēju iedarboties uz visiem cilvēka enerģētikas  kanāliem. Uzlabojot cirkulāciju un enerģijas maiņu katrā orgānā, kanālā, šūnā, preparāts attīra organismu šūnu līmenī no toksīniem un kaitīgām vielām. Kā profilaktisks līdzeklis, preparāts uztur organisma energobalansu optimālā režīmā.
Šo sēni uzskata par Dievu dāvanu. Kordicepss aug no diviem līdz četriem tūkstošiem metru augstuma virs jūras līmeņa. Ķīnā Kordicepss ir viens no galveniem nacionālas medicīnas preparātiem 1200 gadu laikā. Šo sēni sāka pētīt vēl daudzus gadsimtus atpakaļ. Tomēr visas tās derīgās īpašības izdevās atklāt tikai deviņpadsmitajā gadsimtā. Tieši tad zinātnieki paziņoja, ka dotās sēnes sastāvā ir unikāli pretaudzēju elementi, kuru nav nevienā sēnē vai augā. Polisaharīdi, kas ir dotajā preparātā, izrāda uz cilvēka organismu gan antioksidanto, gan imūnregulējošo iedarbību.

Kordicepss ir lielisks līdzeklis organisma aizsardzības spēku stiprināšanai, kas dod iespēju organismam cīnīties ar jebkādu esošo kaiti. Dotajam preparātam piemīt arī ļoti jaudīgas bakteriostatiskas īpašības, tieši tādēļ ļoti bieži to salīdzina ar antibiotiskiem līdzekļiem. Kordicepss ir apveltīts arī ar pietiekami spēcīgu pretiekaisuma, renovējošo kā arī pretaudzēju iedarbību. Iedarbojoties uz cilvēka organismu, tas paplašina asinsvadus, pastiprinot asins pieplūdi plaušām un sirdij, samazina lipīdu līmeni, pastiprina spēju pretoties nogurumam, atslābina, attīra organismu no šlakām un toksīniem, atjauno leikocītu līmeni asinīs. Ja Jums ir nepieciešams pazemināt līdz minimumam blakusefektu attīstību pēc radioterapijas vai ķīmijas terapijas, tad Jums ir vērts izmantot dotā preparāta palīdzību.
Kordicepss normalizē nieru, plaušu, aknu funkcionēšanu, uzlabo vielmaiņu, renovē fosfora un kalcija balansu asinīs, pastiprina dzimumpotenci vīriešiem, regulē trombocītu daudzumu asinīs, pazemina holesterīna līmeni. Tas iedarbojas kā adaptogēns, un izrāda atjauninošo iedarbību, kavējot novecošanās procesus.

Kordicepsu var pielietots, kā palīglīdzekli, ārstējot vairākumu sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanu. Tās ir sirds išēmiskā slimība, un miokarda infarkts, stenokardija, aritmija, insults un daudzas citas. Dotais preparāts atrada  plašu pielietojumu cīņā ar tādām saslimšanām kā: bronhiāla astma, tuberkuloze, plaušu emfizēma, pneimonija, bronhīts, traheīts. Un daudzas urīna-dzimumsistēmas slimības palīdz pieveikt Kordicepss. Tas palīdz tikt galā ar pielonefrītu, endometrītu, enurēzi, kolpītu, cistītu, adneksītu,  glomerulonefrītu, prostatītu  un priekšdziedzera adenomu. Ja vīriešiem notiek pollūcijas, agra sēklas izplūde  vai dzimumnespēks, tad Kordicepss palīdzēs.


Kordicepsa īpašības:

1. Ļoti efektīgs līdzeklis imunoloģiskai regulēšanai. Paaugstina mūsu organisma spēju pretoties dažādām saslimšanām.
2. Pazemina ekscesīvu imunitātes paaugstinājumu un novērš tās bojājumus ģenētiskajā līmenī pie autoimūnām saslimšanām, tādām kā sklerodermija, sistēmiska sarkanā vilkēde, reimatoīdais artrīts un reimatisms.
3. Ir kā dabiska antibiotika. Izrāda bakteriostatisku  iedarbību pret vairākiem desmitiem patogēnu baktēriju.
4. Apveltīts ar pretiekaisuma iedarbību. Pārsniedz efektivitātes ziņā hidrokortizonu.
5. Mēreni paplašina asinsvadus, palielina sirds plaušu un dzimumorgānu asinsapgādi.
6. Paaugstina spējas pretoties nogurumam, skābekļa badam, samazina lipīdu līmeni asinīs, sekmē šūnu spējas pretdarboties pārliekai oksidācijai.
7. Izrāda augstas adaptogēnas spējas.
8. Efektīvi izved no organisma toksīnus, tai skaitā arī ārstniecības preparātu kaitīgās atliekas.
9. Izrāda pretiekaisuma iedarbību, stimulējot leikocītu aktivitāti un renovējot to līmeni asinīs.
10. Mīkstina blaknes pēc staru un ķīmijas terapijas.
11. Renovē aknu, nieru un plaušu normālu darbību.
12. Uzlabo vielmaiņu visu orgānu audos.
13. Pazemina holesterīna līmeni asinīs.
14. Regulē trombocītu skaitu asinīs, kavē trombu rašanos un sekmē to izšķīdināšanu.
15. Normalizē kalcija un fosfora balansu asinīs.
16. Aktivizē spermatoģenēzi, paaugstina potenci vīriešiem.
17. Izrāda atjauninošo iedarbību.

Kontrindikācijas: epilepsija, barojošām mātēm. Ar īpašu piesardzību lietot grūtniecēm, kā arī bērniem jaunākiem par pieciem gadiem.

Cordyceps Sinensis ir tīrs ekstrakts, bez rauga, pelējuma vai citiem potenciāli kaitīgiem mikroorganismiem.

Iepakojums: 120 kapsulas pa 600 mg ekstrakta

Lietot: Pa 2 kapsulām 2 reizes dienā kopā ar ūdeni.

Vēl par šo preparātu Jūs varat izlasīt šiet: e-aptieka
keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Designed by Alex