Neslimo !!!
Ierīces un materiāli:
Nosaukums
Androgel® (Androgēls ) – testosterona krēms ārīgai lietošanai (30 devas)
ir
150,-
Detox plāksteri (komplekts 14 gab.) augstākā labuma
NAV
20,-
ELPLAST - pretsāpju un pretiekaisuma  (1 plāksne)
NAV
7.-
EREKTRON - elektrostimulators potences uzlabošanai un palīgs prostatīta ārstēšanai 
NAV
170,-
EREKTRON-ZN - elektrostimulators potences uzlabošanai un palīgs prostatīta ārstēšanai ar cinka jonu elektroforēzi
NAV
180,-
EREKTRON-CR- ar hroma jonu elektroforēzi
NAV
180,-
FALOSIL - intīmkrēms vīriešiem 
uz pasūtījuma
34,-
OrgonZaps-M (aparāts - visu veidu parazītu iznīcinātājs cilvēka organismā) Jaunums
uz pasūt., tikai ar priekšapmak su
83,-
Penis head pump - vakuuma pumpis erekcijas uzlabošanai un asinsrites uzlabošanai dzimumloceklī
NAV
Penis vakuum pump - peņa palielināšana un erekcijas uzlabošana
ir
21,-
Plāksteris ortopēdiskais medicīniskais - pret muguras, locītavu sāpēm
Prostatic Navel Plasters (Bang De Li) - unikāli atveseļojoši plāksteri vīriešiem, kursam 5 plāksteri
ir
20,-
(5 gab)
tikai ar priekšapm aksu
ir
24,-
Ierīce pašrocīgai prostatas masāžai G-spot Prostate Massager   Jaunums !
ir
Atlaide!
24,- (34,-)
ir
17,-
ir
15,-
ir
atlaide!
15,-
10,-
 
+ Atlaide (akcija, preparātu skaits ierobežots). Iekavās vecā cena

!!! Iegādātos produktus nemaina.
 
* atlaides iegādei tikai ar priekšapmaksu

Ja Jūs vēlaties pasūtīt kādu (vai vairākus) Jums iepatikušos dabīgos dziedniecības līdzekļus, tad aizpildiet formu lappusē
KONTAKTI.

Mēs ar Jums sazināsimies tuvākajā laikā. Līdzekļi tiek nosūtīti pa pastu:
  • ar priekšapmaksu, šajā gadījumā pasta izdevumi ir no EUR 3,-. Bankas konts, uz kuru jāpārskaita summa, Jums tiks nosūtīts atsevišķi.
  • vēl viena iespēja tiem, kas iegādājas līdzekļus ar priekšapmaksu - kā saņēmeja adresi var norādīt "uz pieprasījumu" (pa Latviju, citās valstīs noskaidrojiet to pasta nodaļās). Šajā gadījumā var norādīt jebkuru jums izdevīgāko pasta nodaļu (arī savu), piem., darba vietas tuvumā un tml. Šajā gadījumā neviens no jūsu tuviniekiem nezinās par sūtījumu. Mēs jums aizsūtīsim uz e-pastu sūtījuma Nr., pēc kura jūs varēsiet saņemt sūtījumu.
  • pasūtījums uz summu līdz EUR 20,- un sākot no EUR 45,- un augstāk - tikai ar priekšapmaksu

Sūtījumi ārpus Latvijas tiek atrunāti atsevišķi. Uz ārzemēm TIKAI ar priekšapmaksu.
Izdevīgāk ir pasūtīt vairākas pozīcijas, jo pasta izdevumi praktiski nemainās.

Pasūtījumam pa Latviju ar PRIEKŠAPMAKSU virs EUR 45, - pasta izdevumi bezmaksas. Atlaides pastāvīgiem klientiem. Pasūtījumus ar priekšapmaksu virs EUR 70,-  jāapdrošina.

Vai ir iespējams atrodoties ārzemēs piezvanīt uz Latviju par 2 līdz 4 eirocentiem minūtē? Jeb no Latvijas, piemēram, uz ASV?

Jā !!! Vienmēr dodoties uz ārzemēm, it īpaši uz valstīm, kuras nav ES zonā, rodas jautājums, kā piezvanīt uz mājām vai uz citām valstīm lēti. ES zonas valstīs tagad ir 23 centii minūtē par izejošo zvanu un 6 centi par ienākošiem. Bet, piemēram, atrodoties Marokā (biju tur maijā), par izejošo zvanu Tele2 jau 5.08 eiro par minūti !!! Tāpat dārgi ir zvanīt no Latvijas uz ārzemēm.

Sāku meklēt iespējas, vai var to darīt lētāk. Atradu vairākas iespējas. Ir programmas Skype, Whatsapp, Viber. Bet tās mani neapmierināja, jo, lai piezvanītu pa Whatsapp, ir abiem (zvanītājam un tam, kuram zvani) jābūt tajā brīdī telefonā interneta pieslēgumam. Skype zvani uz telefoniem ir dārgi. Viber atšķiras - tur var par relatīvi nelielu maksu zvanīt uz telefonu, kurš nav tajā brīdī internetā. Bet arī nav nemaz tik lēti, piemēram uz Spāniju - 7 centi minūtē.

Un tad nejauši atradu servisu tepat Latvijā, izmantojot kuru, var zvanīt no jebkuras valsts uz jebkuru, praktiski par 2 centiem minūtē! Sākumā neticēju. Bet kad atrados tajā pašā Marokā, zvanīju caur šo servisu uz Latviju un norunāju 52 minūtes tikai par 2,13 eiro! Cik man tas izmaksātu zvanot pa Tele2? 264,16 eiro !!! Arprāts!

Nosacījums ir tikai viens - zvanītājam zvana brīdī ir jābut internetam telefonā, jebkādam, pat Wi-Fi. Vienīgais, kas var būt - daži provaideri bloķē šādu iespēju. Bet tas ir reti. Reģistrēties šajā servisā jūs varat izmantojot šo atsauci: ŠEIT>>>

Jums tiks piešķirts 10 centi izmēģinājuma zvaniem. Tātad jūs varēsiet zvanīt 5 minūtes bezmaksas. Ja Jums šis serviss patiks, tad viegli varēsiet papildināt kontu.

Pievienojies arī tu -
klikšķini
ŠEIT>>>
Daudzi vīrieši, pirms iegādāties kādu preparātu, uzdod vienu un to pašu jautājumu: „Vai tas palīdz?”. Jautājums ir saprotams, protams, iegādājoties kaut ko, mēs vēlamies lai tas būtu mums noderīgs. Bet pēc būtības uz šo jautājumu neviens, pat izcils profesors, nevar dot viennozīmīgu atbildi. Pirmkārt - lietotāju vecums ir dažāds, arī dzīves apstākļi ir bijuši dažādi, un plus vēl visam klāt dažādas papildus veselības problēmas. Otrkārt, dažāda imunitāte, dažādas alerģiskas reakcijas un tml. Un kas attiecas uz erektīlo disfunkciju, tad tās iemesli arī var būt dažādi - sākot no psihoneiroloģiskiem (uz nervu pamata, kā tautā saka), asinsrites traucējumiem, endokrīniem (hormonālās sistēmas traucējumiem), prostatas dziedzera iekaisumiem un adenomas, un virkne citu saslimšanu. Un vienam cilvēkam dažādā mērā var būt vairāku šo minēto patoloģiju kopums.

Pat ārsts, izrakstot jums farmaceitisku medikamentu, nekad nevar būt drošs, ka tas jums simtprocentīgi līdzēs. Paiet laiks, jūs to lietojat, bet pozitīvu izmaiņu nav. Ko šajā gadījumā ārsts? Izraksta jums citu medikamentu. Varbūt tas palīdzēs. Faktiski notiek grābstīšanās pa tumsu. Tāpat jau arī ir ar dabīgiem preparātiem. Vienam palīdz vairāk tas, otram - šis. Ir monopreparāti (sastāvā tikai viena auga, vai dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļas ekstrakts), un ir polipreparāti, kuru sastāvā dažādās kombinācijās ir ietverti vairāku dabiskas izcelsmes komponenti. Un palietojot kādu šādu preparātu, ja jūs nejūtat uzlabojumu, tad nevar uzreiz viennozīmīgi teikt, ka tas nekur neder, tas ir blefs utt. Tajā pašā brīdī, tieši šis preparāts, kādam citam ir trāpījis „naglai uz galvas”, un viņam tas ļoti palīdz. Palietojot vienu preparātu, nav jāmet „plinte krūmos”, bet ir jāmēģina citus. Un noteikti, beidzot atradīsiet piemērotu sev.

Tāpat atceraties vēl vienu lietu - neviens preparāts (arī farmakoloģisks medikaments) nav panaceja, un to vienreiz palietojot, jūs atbrīvosieties no jūs mocījušās kaites uz mūžu, un tas atgriezīs jums jaunību. Jaunības eleksīru, diemžēl nav. Dabīgie preparāti var palēnināt degradācijas procesu, uz laiku uzlabot stāvokli - bet tie ir jālieto kursa veidā, un pat dažas reizes gadā. No vienas tabletes vai kapsulas nekas nenotiek. Tāda, diemžēl ir patiesība.

Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt.
Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Visi aprakstītie līdzekļi nav farmaceitiskie medikamenti.
Tie ir uztura bagātinātāji un dziednieciskas tējas no savvalā Altaja kalnos augošiem augiem. Uztura bagātinātāji ir izgājuši ASV FDA (Food and Drug Administration) stingro drošības kontroli. Savukārt tējas - Krievijas sanitāro kontroli.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
 

Veselību Jums un ilgu mūžu!Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, potences uzlabotāji impotences ārstēšana,
Designed by Alex