Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Butea Superba - jaudīgs toniks vīriešiem
Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !Butea superba (Red Kwao Krua) – aug Taizemē, Laosā, Mjanmā, Indijā, kuru tagad vēl dēvē par "dabīgo drogu Viagru". Butea Superba - viens no pašiem zināmākajiem Taizemes augiem. Tas ir ļoti spēcīgs dabisks zāļu produkts. Tiek ražots no augstvērtīgas augu izejvielas pēc senām tradicionālām receptēm ar ultramoderno tehnoloģiju un jaunāko atklājumu izmantošanu, tikai ar dabisku ingredientu izmantošanu. Taizemē notiek cīņa par šo augu, kuram ir tāds pats efekts, kā slavenai „Viagra”, starp taizemiešu tradicionālās medicīnas pārstāvjiem un pasaules farmācijas gigantiem, kuri cenšas visādi noniecināt šī auga spējas.
Sastāvs: Fitoelementi, kas satur augu valsts testosteronu; organiskās skābes, flavonoīdus, glikozīdus, fosfodiestirāzes un fitosterīnu inhibitorus.

Klīniski-farmacejtiskā grupa (atzīts Dienvid-Austrumu Āzijā):
augu izcelsmes  līdzeklis vīriešu poteces uzlabošanai. Dabisks afrodiziaks. Tonizējošs, imūnstimulējošs līdzeklis.
Iedarbība:
Dzimumfunkcijas atjaunošana vīriešiem. Sekmē virsnieru steroīdo hormonu veidošanos. Asu virsnieru nepietiekamību pavada asins sabiezinājums, arteriālā spiediena nestabilitāte, galvenās vielmaiņas traucējumi. Preparāts normalizē sirds-asinsvadu sistēmas darbu, asinsspiedienu un holesterīna līmeni asinīs. Butea Superba aktivizē smadzeņu rajonus, kas atbild par dzimumfunkciju, izsauc vēlmi, palielina enerģiju un izturību, stimulē dzimumdziņas pastiprināšanos, vīriešu potences palielinājumu, uzlabo seksuālas dzīves kvalitāti. Tas dod vīriešiem jaunības izjūtu, paceļ garastāvokli un paaugstina pašnovērtējumu.

Pateicoties Butea Superba spējai stimulēt asins pieplūdi vīrieša ģenitālijām, praktiski notiek nekavējošs dzimumorgānu asins piepildījuma palielinājums, paplašinās sēklinieku artērijas, uzlabojas erekcija. Uzlabotā asinsplūsma, īpaši dzimumorgānu rajonā, sekmē spermas izstrādes pastiprināšanos, novērš prostatas adenomu un vēzi. Palielina testosterona veidošanos. Fosfodiesterāzes inhibitori sekmē peņa kavernozo dobumu piepildīšanu ar asinīm. Fitosterīni normalizē imūno statusu. Sekmē kopēju veselības stiprināšanu, paaugstina organisma izturību, paaugstina tonusu, noņem nogurumu. Pazemina zema blīvuma lipoproteīdu līmeni, pazemina holesterīna līmeni asinīs. Apstādina matu izkrišanu un samazina sirmo matu daudzumu, izglauž grumbas, uzlabo redzi. Novērš Alcheimera (vecuma debīlisma) slimību.
Pozitīvi iespaido seksuālās dzīves kvalitāti: pastiprina erektīlo funkciju, izjūtu asumu, paaugstina jūtelību, palielina dzimumaktu biežumu un ilgumu, pagarina erekcijas laiku. Uzlabo dzimumlocekļa ārējo izskatu. Palielinātā asinsplūsma uz peni, ievērojami paplašina peņa sūkļveida audus un izstaipa noturošos saistaudus, novedot pie pastāvīga un neatgriezeniska gan peņa garuma, gan diametra palielināšanos par 10% līdz 25% no tā sākumu izmēriem. Izrāda profilaktisku iedarbību urīna-dzimumsistēmas slimību novēršanai. Regulē vielmaiņu, sekmē kālija, sēra, fosfora uzkrāšanos audos un kalcija uzkrāšanu kaulos. Uzlabo spermas kvalitāti.

Indikācijas:

Rekomendē vīriešiem no 18 līdz 65 gadiem. Dzimumdisfunkcijas (nespēja sasniegt un un/vai atbalstīt erekciju, kas ir pietiekama apmierinošajai seksuālajai aktivitātei) ārstēšanai. Dzimumlocekļa izmēra un formas izmaiņām, tā izmēru dabiskam palielinājumam garumā un diametrā. Pie priekšlaicīgas sēklas noplūdes. Erekcijas laika pagarinājumam. Erekciju daudzuma palielinājumam nedēļā. Seksuālas aktivitātes paaugstinājumam. Profilaktisks līdzeklis pie urīna-dzimumsistēmas saslimšanām (prostatīts, daži vīriešu neauglības veidi, prostatas adenoma un vēzis). Alcheimera slimības profilaksei. Nozīmīgs potences uzlabojums, dzimumdziņas pastiprināšana, matu izkrišanas palēnināšana. Sekmē ādas atjaunināšanos.

Blaknes:

Ir iespējamas galvassāpes (1 no 100), deguna aizlikums, gremošanas traucējumi (1 no 200), asins pieplūde pie sejas, krāsu uztveres traucējums (1 no 1000). Pārdozējot ir iespējams blakus efekts sēklinieku tūskas veidā. Rodoties blakus efektiem, pārtraukt preparāta lietošanu.

Kontrindikācijas:

Individuāla komponentu nepanesība. Nelietot kopīgi ar nitrātiem, kas ir izmantojami pie sirds-asinsvadu saslimšanām. Nerekomendē pie aknu saslimšanām un hepatīta (pie ASAT un ALAT fermentu rādījumiem vairāk kā 40 U/L), sirds išēmiskā slimības, un paaugstinātā arteriālā asinsspiediena. Nav paredzēts izmantošanai vīriešiem jaunākiem par 18 gadiem. Nerekomendē pie dzimumsistēmas dermatoloģiskām un iekaisuma saslimšanām.

Pielietojuma veids un deva: 1 kapsulu pirms miega katru dienu. Rezultāts iestājas apmēram pēc divu nedēļu lietošanas. Kurss 1- 3 mēneši, pēc tam pārtraukums uz 3-5 mēnešiem. Nedrīkst pārdozēt.

Butea Superba ir savienojams ar alkoholu, nesatur hormonus un toksiskas vielas. Lietojot kopā ar Sarsaparilla, un Mucuna pruriens efekts palielinās.

Glabāšanas nosacījumi: vēsā un aizsargāta no gaismas vietā.

Citi ingredienti: Želantīns, brūni rīsu milti, var saturēt vienu vai abus no sekojošiem komponentiem: magnija stearāts, silīcija dioksīds. Nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus, ģenētiski modificētus elementus, mākslīgus farmakoloģiskus ingredientus un hormonus.

Izlaiduma forma: Butea superba 60 kapsulas pa 400 miligrami attīrītas saknes katrā

Nav medikaments.
Neizsauc pieradumu.

Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, problēmas ar erekciju, puisim vīrietim nestāv, pimpis pipele nestāv, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis
Designed by Alex