Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Guo Zhen – Ķīnas priežu ziedputekšņi

Ražo Ķīnas Tautas Republikas valsts farnācijas uzņēmums!

Vai jūs zināt faktu, ka šos ziedputekšņus pasniedz visaugstākā ranga valsts viesiem - ārvalstu prezidentiem un karaļiem?

Tiek izgatavoti no Masson priedes un Ķīnas priedes ziedputekšņu maisījuma – no divām unikālām koku sugām, kuri aug Ķīnā.

108 tab pa 500 mg

Ražōtājs:  New Era Health Industry (Group) C., Ltd, Zhang Jan International Company Limited

Lietošana: Pieaugušie pa 3 tab. 2X dienā pusstundu pirms ēšanas. Lietot 1 mēnesi

Kontrindikācijas:
Individuāla nepanesība, alerģija pret bišu produktiem, grūtniecība un barošana ar krūti. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu.
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
 
Vai jūs zināt, ka priežu ziedputekšņi no Ķīnas – ir tikai vienīgais no vairāk nekā 10 tūkstošiem uztura bagātinātājiem pasaulē, kas ir saņēmis apbalvojumu "Par izcilu ieguldījumu cilvēces attīstībā"? Pasaulē tika pasniegti tikai 6 tādi apbalvojumi par sasniegumiem fizikā, ķīmijā, fizioloģijā un medicīnā. Sestā godalga -. Ķīnas priežu ziedputekšņiem!

Guo zhen – Ķīnas priežu ziedputekšņi - jaunības un veselības garants.

"Piecu gadsimtu laikā, cilvēce nav atradusi nevienu bioloģiski aktīvu produktu, kurš būtu spēcīgāks, par Ķīnas priežu ziedputekšņiem no Ķīnas"
- saka franču zinātnieks, Mr A. Kaye.

Ķīnas priežu ziedputekšņi:
 • Stiprina imūnsistēmu.
 • Paildzina dzīvi.
 • Novērš ādas novecošanos.
 • Mazina nogurumu, ideāls nekaitīgs stimulators sportistiem.
 • Izrāda regulējošo iedarbību uz kuņģa-zarnu trakta funkciju.
 • Priedes putekšņu spēj ārstēt aizcietējumus.
 • Nodrošina pareizu darbību aknu šūnās.
 • Atbalsta sirds un asinsvadu darbību.
 • Piemīt pretaudzēju iedarbība.
 • Spēlē svarīgu lomu tādu slimību ārstēšanai, ko izraisa endokrīno sistēmu un jo īpaši prostatas disfunkcija.
 • Uzlabo sieviešu un vīriešu reproduktīvo sistēmu.
 • Mazina erektīlo disfunkciju vīriešiem.
 • Ķīnas priežu ziedputekšņi ir droša un efektīva diētas terapija pacientiem ar cukura diabētu.
 • Un daudz kas cits.
 
Pētījumu un izstrādņu rezultātā, Ķīnas uzņēmumā "New Era", izveidots bioloģiski aktīvs no  Ķīnas priežu putekšņiem. Preparāts ir apstiprināts ĶīnasTautas Republikas Veselības ministrijā ar Nr. 529 [1997]. Tas tiek izgatavots no Masson priedes un ķīnas priedes ziedputekšņu maisījuma – no divām unikālām koku sugām, kuri aug Ķīnā.

Vēsture

Ķīnas priežu ziedputekšņu izmantošana pārtikā un dziedniecībā aizsākās pirms vairākiem tūkstošiem gadu. Par tiem ir pieminēts visu dinastiju dzedniecības traktātos, sākot ar " Shen-Nūna farmakopeju", kura ir vairāk nekā 2400 gadus veca, un beidzot ar mūsdienu "Ķīnas Farmakopeju". Savu apbrīnojamo īpašību dēļ Ķīnas priežu ziedputekšņi tautā ir iesaukti par "brīnumainas iedarbības eliksīru".

Ķīnas priežu ziedputekšņi tradicionālajā ķīniešu medicīnā

Gadsimtu gaitā, ķīniešu dziednieki medicīnas praksē izmanto "Iņ - Jaņ" un "Piecu elementu" teoriju fizioloģisko funkciju un patoloģisko izmaiņu interpretācijai cilvēka organismā. Tā ir balstīta uz Iņ vai Jaņ balansa ārstēšanas principiem, un uz šī pamata izvēlējās atbilstošus medikamentus. Zinot to, cilvēki varēja novērst šo enerģiju nelīdzsvarotību un izārstēt slimības. Turklāt, ķīniešu tradicionālajā medicīnā, uzsvars tika likts uz "veselības saglabāšanu", kas tika balstīts uz faktu, ka, izmantojot pareizu uzturu un ārstniecības līdzekļus, cilvēki var saglabāt līdzsvaru starp Iņ un Jaņ, un tādējādi dzīvot ilgi un saglabātu labu veselību.

Būdami par vīriešu dzimumšūnām, un pārstāvot priedes pašu būtību, Ķīnas priežu ziedputekšņi satur visas uzturvielas, kas nepieciešamas, lai rastos jauna dzīvība. Tā ir viela, ar labāko līdzsvaru pasaulē starp Iņ un Jaņ. Ziedputekšņi ir saldi un mīksti. Tie iziet cauri aknām un dziedē tās. Stiprina liesu, sildot liesas „Ci” un padara tās darbību vienmērīgu. Kuņģa šķidrumu var transportēt uz sirdi un plaušām, iedarbojoties ar liesas „Ci”. Tāpēc tā mitrina sirdi un plaušas. Tās „Ci” funkcija ir balstīta uz aknu Jaņ Ci barošanu. Sakarā ar liesas barošanu un „Ci“ papildināšanu, Ķīnas priežu ziedputekšņi ir spējīgi rūpēties par visiem ķermeņa līdzsvara aspektiem, un līdz ar to ārstēt slimību, kad cilvēks ir slims un uzlabot veselību, ja nav slimības.

Ziedputekšņu vērtība

Ziedputekšņi visā pasaulē ir atzīti par unikālu " pilnvērtīgu uztura kompleksu", ar kuru nespēj konkurēt neviens produkts. Angļu ziedputekšņi nosaukums «POLLEN» nāk no latīņu valodas: "jaudīgs, pilns ar dzīves spēku” Pētījumi liecina, ka dažādu uzturvielu saturs ziedputekšņos pārspēj to saturu augu saknēs, kātos un lapās. Neviens augu produkts nevar līdzināties ar ziedputekšņiem, tāpēc tos sauc par " pilnvērtīga uztura produktu."

Ziedputekšņi ir ne tikai ģenētiskās informācijas noliktava, bet tie satur arī visas uzturvielas, kas nepieciešamas, lai rastos jauna dzīvība: olbaltumvielas, lipīdus, aminoskābes, ogļhidrātus, holīnu, nukleīnskābes, mikroelementus un vitamīnus. Turklāt, tie ir bagāti ar bioloģiski aktīvām vielām - flavonoīdiem, dažādiem fermentiem, pigmentiem un naturālām antibiotikām.
Senajā Grieķijā, pēc mitoloģijas, dievietes iemasēja ādā ziedputekšņus, un medus ar ziedputekšņu tika izmantots, lai uzturētu skaistu izskatu. Tāpēc, grieķi iesauca medu un ziedputekšņus par "dievišķo barību", kā arī vēl par " jaunības un veselības avotu."

Sastāvs un funkcijas

1. priedes ziedputekšņi - dabas uzturvielu krātuve

Priede vienmēr ir zaļa un nekad neveco, noslēpums slēpjas faktā, ka tās spermatoblasti - ziedputekšņi ir dzīvības avots. Ķīnas priežu ziedputekšņi satur visas barības vielas, kas nepieciešamas ilgam mūžam, tādas kā olbaltumvielas, aminoskābes, minerālvielas, fermentus, koenzīmus, nukleīnskābes, monosaharīdus, polisaharīdus, uc., līdz pat barības vielu 200 veidu.
 
Barības vielu saturs Ķīnas priežu ziedputekšņos ir pasniegts tālāk 1., 2. un 3. tabulā.

1.tabula Aminoskābju saturs priedes ziedputekšņos
Aminoskābju nosaukums
Saturs (mg/100 g)
Aminoskābju nosaukums
Saturs (mg/100 g)
Aspargīnskābe
1098
Izoleicīns 
539
Treonīns
492
Leicīns
846
Serīns
522
Tirozīns
365
Glutamīnskābe
1579
Fenilalanīns
572
Glicīns
698
Lizīns
802
Alanīns
564
Histidīns
189
Cistīns
112
Arginīns
998
Valīns
646
Prolīns
884
Metionīns
166
Triptofāns 
149

2. tabula Būtisku vitamīnu saturs Ķīnas priežu ziedputekšņu sastāvā
Vitamīna nosaukums
Saturs (mkg/100 g)
Vitamīna nosaukums
Saturs (mkg/100 g)
B1
6070
E
3240
B2
486
C
56200
B3 (PP) 
14230
D3
22.8
B6
1300
A
43.2
Folijskābe
934
Beta-karotīns
26.0
3. tabula Makroelementu un mikroelementu saturs
Elementa nosaukums
Saturs (mg/100 g)
Elementa nosaukums
Saturs (mg/100 g)
Kālijs
128.3
Dzelzs
24.2
Nātrijs
10.5
Mangāns
8.74
Kalcijs
80.6
Varš
0.413
Magnijs
110.3
Cinks
3.26
Fosfors
218.3
Selēns
0.0031
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
eXTReMe Tracker
on-line.lv
Besucherzahler ukrain women
счетчик посещений
 
Aplūkojot tabulu datus ir redzams, ka priedes ziedputekšņi ir patiešām dabas vielu krātuve. Minētos testa rezultātus sniedz Zhejiang provinces ģeoloģijas un dabas resursu ministrijas centrālā laboratorija, Pekinas Lauksaimniecības universitātes Pārtikas katedra un Ķīnas Zinātņu akadēmijas Fiziskāli-ķīmiskās pētniecības centra ShenJaņ filiāle.

2. Saikne starp Ķīnas priežu ziedputekšņiem un cilvēka veselību

(1) Ķīnas priežu ziedputekšņi un nogurumu mazināšana
Ķīnas priežu ziedputekšņi satur sabalansētu uzturvielu komplektu, kas nepieciešami ātrai un drošai noguruma pārvarēšanai. Tā ir noderīga vecāka gadagājuma un pusmūža nogurušiem cilvēkiem, kā arī cilvēkiem, kuri veic smagu fizisku darbu. Turklāt pētījumi, kas veikti Ķīnas Olimpiskās komitejas dopinga kontroles centrā parādīja, ka Ķīnas priežu ziedputekšņi nesatur aizliegtas sastāvdaļas. Tādēļ, tas ir ideāls stimulants sportistiem.

(2) Ķīnas priežu ziedputekšņu un novecošanās palēnināšana
Ķīnas priežu ziedputekšņi satur lielu daudzumu antioksidantu, piemēram, C vitamīnu, karotīnu, mikroelementus, tādus,kā selēns uc., no kuriem katrs var ierobežot pārmērīgu olbaltumvielu un lipīdu oksidāciju, un tādējādi palēnināt novecošanās procesu. Ilgāku laiku lietojot Ķīnas priežu ziedputekšņus var likvidēt senilās plātnes, atjaunot jaunības vitalitāti, attālināt novecošanos un paildzināt dzīvi.

(3) Ķīnas priežu ziedputekšņi un skaistums

Ķīnas priežu ziedputekšņi spēj uzlabot vielmaiņu ādas šūnās, novērst ādas novecošanos un palielināt tās elastību, dziedēt un mitrināt ādu. Tāpēc, priedes ziedputekšņus vēl sauc par "ēdamo kosmētiku."

Ķīnas priežu ziedputekšņi ir bagāti ar aminoskābēm, kuras var absorbēt ādas šūnas, satur dabīgas vitamīnus un daudzu veidu enzīmus, kas ir nepieciešami ādas šūnām. Jo īpaši, vitamīnu C, E, B kombinācija Ķīnas priežu ziedputekšņos, var aktivizēt šūnas un saglabāt dismutāzes superoksīda (SOD) augstu aktivitātes līmeni. Tāpēc, tā spēj bremzēt brīvos radikāļus, kavē hloasmas un pigmentācijas veidošanos, balināt ādu un piešķirt tai veselīgu izskatu. Priedes ziedputekšņu ilgstoša lietošana nodrošina perfektu terapeitisko efektu, novēršot niezi vecākiem cilvēkiem. Ķīnas priežu ziedputekšņi mazina un novērš vasaras raibumus, un vēl arī padara matus spīdīgus un pūkainus.

(4) Ķīnas priežu ziedputekšņi un kuņģa-zarnu trakts


Ķīnas priežu ziedputekšņi satur ap simts enzīmu, kas spēj stimulēt kustību zarnās, uzlabot apetīti, veicināt vielmaiņas procesus. Ķīnas priežu ziedputekšņi var ātri novērst aizcietējums un dispepsiju, ko izraisa slimības augšējā gremošanas traktā.

(5) Ķīnas priežu ziedputekšņu un aknu aizsardzība

Ķīnas priežu ziedputekšņi nodrošina normālu aknu šūnu darbību, normalizē žults sekrēciju, palīdz aknām cīņai ar toksīniem. Daudzi eksperimenti rāda, ka Ķīnas priežu ziedputekšņi var aizsargāt aknu šūnas. Turklāt, ieņemot lielu Ķīnas priežu ziedputekšņu devu pirms alkoholisko dzērienu lietošanas, var novērst aknu bojājumus no alkohola, un uzņemot Ķīnas priežu ziedputekšņus pēc alkohola lietošanas, palīdz aknām atgūties no bojājumiem.

(6) Ķīnas priežu ziedputekšņu atbalsta darbu sirds un asinsvadus
Ķīnas priežu ziedputekšņi uzlabo vielmaiņu, regulē endokrīno sistēmu, uzlabo sirds un asinsvadu funkciju, atbalsta to pareizu darbību. Magnijs Ķīnas priežu ziedputekšņos ne tikai aktivizē enzīmu sistēmu, bet arī kalpo kā nesējviela atsevišķiem uzturvielu elementiem. Flavonoīdi Ķīnas priežu ziedputekšņos var ievērojami samazināt lipīdu un holesterīna līmeni asinīs. Vitamīni palielina asinsvadu sieniņu elastību, un uzlabo mikrocirkulāciju sirdī un smadzenēs.

(7) Ķīnas priežu ziedputekšņu pretaudzēju efekts
Ķīnas priežu ziedputekšņi nodrošina pretaudzēju iedarbību nomācot audzējus. Ķīnas priežu ziedputekšņi nekaitē normālām šūnām, bet ķīmiskie preparāti ko izmanto klīniskajā praksē, bieži nenošķir „draugus no ienaidniekiem”, un ārstēšanas kurss nereti noved pie vispārējā stāvokļa pasliktināšanās. Tāpēc, Ķīnas priežu ziedputekšņi var kalpot par papildus līdzekli staru terapijā un ķīmijterapijā, par ko tie tika nosaukti par "pretaudzēju sanitāru".

(8) Ķīnas priežu ziedputekšņu loma prostatas slimību ārstēšanā
Ķīnas priežu ziedputekšņi satur vielas ar daudzām funkcijām (proteīnus, vitamīnus, minerālvielas, flavonoīdus un c.). Šīs vielas kompleksi ietekmē ķermeni, regulē daudzas tā funkcijas, nodrošina sabalansētu uzturu organismā, palielina metabolismu, likvidē šķēršļus kapilāros. Ķīnas priežu ziedputekšņi uzlabo un regulē endokrīnās sistēmas sekretoro funkciju, un tāpēc tai ir nozīmīga loma slimību ārstēšanai, ko izraisa endokrīnās sistēmas disfunkcija. Vielas Ķīnas priežu ziedputekšņos var uzlabot asins pieplūdi prostatas audiem, samazina tūsku, samazināt urīnizvadkanāla bloķēšanu, ko izraisa prostatas hiperplāzija. Flavonoīdiem priedes ziedputekšņos piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība, kas arī veicina prostatas hiperplāzijas ārstēšanu. Tāpat vielu komplekss Ķīnas priežu ziedputekšņos uzlabo hormonālās sistēmas darbību, kas kompleksā ar citām iedarbībām, uzlabo sieviešu un vīriešu reproduktīvo sistēmu, tostarp, mazina erektīlo disfunkciju vīriešiem.

(9) Ķīnas priežu ziedputekšņu un diabēts
Ķīnas priežu ziedputekšņi ir ne tikai vērtīgs pārtikas produkts, bet arī lielisks līdzeklis pret diabētu. Vielu komplekss ziedputekšņos nodrošina aizkuņģa dziedzera šūnu aizsardzību, stimulē insulīna izstrādi, palielina cukura izturību. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem Ķīnas priežu ziedputekšņi ir droša un efektīva diētas terapija pacientiem ar cukura diabētu.

(10) Ķīnas priežu ziedputekšņi un citu slimību ārstēšana
Ķīnas priežu ziedputekšņiem ir terapeitiska iedarbība uz dažādām slimībām, piemēram, saaukstēšanās, anēmija, hipertensija, astma, iesnas utt., jo tie ir dabiska barības vielu noliktava, un ir spējīgi palielināt imunitāti.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex