Neslimo !!!
ATJAUNINĀŠANĀS (jaunības atgriešana)
 
Vai zināt jūs, ka grumbas, tonusa pasliktinājums un citas izmaiņas, kas ir skārušas cilvēka ādu - itin bieži ir ādas audu skābekļa badošanās sekas. Par «skābekļa nepietiekamības» rezultātu kļūst palēninātā vielmaiņa, asins un limfas cirkulācijas pasliktināšanās, ādas tonusa pazemināšanās, valgmes trūkums tajā, un kā sekas, sīkas un dziļas grumbas.
"Fotostim®" iedarbojas uz novecošanās pirmcēloni - skābekļa trūkumu šūnās. Viena no "Fotostim®" īpatnībām ir mūsu ādas novecojošo šūnu atpazīšana un iekļūšana tajās. Pie saules gaismas iedarbības uz šīm šūnām notiek liela skābekļa daudzuma izdalīšanas. Rezultātā vecās šūnas aiziet bojā, bet to vietā ir rodas absolūti jaunas, kuras piešķir ādai veselīgu izskatu un krāsu, grumbas aiziet, uzlabojas ādas struktūra un tās vielmaiņa. Pēc notikušajām izmaiņām, cilvēks jūtas laimīgāks, skaists, un vesels.

"Fotostim®" palīdz pagriezt laiku atpakaļ un nobīdīt bioloģiskā vecuma bultiņas uz 5-8 gadiem atpakaļ.

Fotogrāfijas pirms un pēc pielietojuma
Atjauninoties ar "Fotostim®" jūs iegūsiet:
 
  • atjaunināšanās ārējas pazīmes - manāmi izgludinās āda, pazūd grumbas, pūtes, uzlabojas nagu un matu stāvoklis, ievērojami ceļas dzīves aktivitāte un darbspējas.
  • atjaunināšanās iekšējas pazīmes - manāms visu orgānu un organisma sistēmu darba uzlabojums, laba pašsajūta un garastāvoklis.

Rekomendācijas: Lai iegūtu atjaunināšanās efektu, "Fotostim®" rekomendē pielietot pa 2,5 ml (pusi tējkarotes) ikdienas, no rīta. Pēc tam katru pusgadu lietošana atkārtojas, bet jau profilaktiskā devā - pa 10-15 pilieniem dienā.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te tas var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, potences uzlabotāji
Designed by Alex