Neslimo !!!
L-arginīns – brīnumainā aminoskābe jūsu asinsritei, sirdij un dzimumfunkcijai

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
L-arginīns ir dabiskā aminoskābe, kas atrodama struktūras olbaltumvielu, fermentu, globulīnu un hormonu sastāvā cilvēka organismā. Tieši ar to pamatojas daudzi atveseļošanas efekti, pat tādi, kas pirmajā brīdī šķiet brīnumaini.

L- arginīns, tāpat kā citas aminoskābes, kalpo par celtniecības materiālu, no kura organisms sintezē olbaltumvielas, hormonus, fermentus. Arginīnam piemīt lielisks psihotropisks efekts. Izraisot somatropīna (augšanas hormons) daudzuma palielināšanu līdz augšējai normālai robežai, arginīns uzlabo garastāvokli, izraisa cilvēka aktivitāti, iniciatīvu un izturību.

L-arginīns ir atbildīgs par daudzu funkciju izpildi organismā. L-arginīns ir proteīnu veidojoša neaizstājamā aminoskābe pieaugušajiem un bērniem. Visā pasaulē arginīnu dēvē par visvarenāko kardioloģijas un imunoloģijas aminoskābi.

Arginīnu izmanto hipertoniskās slimības profilaksē un ārstēšanā, tas veicina artēriju gludās muskulatūras saspringtības mazināšanos, pazeminot diastolisko, apakšējo asinsspiedienu. Arginīnu lieto arī aterosklerozes profilaksei, asins reoloģisko īpašību uzlabošanai. Tas neļauj veidoties asins recekļiem un šiem recekļiem pielipt pie artēriju iekšējām sieniņām, samazinot trombu un aterosklerotisko plātnīšu veidošanās risku.


Lietojot kopā ar Kyäni Nitro FX™ rezultāts ir vairākas reizes izteiktāks!
Arginīns tiek pielietots tādu slimību, kā aknu cirozes novēršanai un tauku vielmaiņas procesu ārstēšanai aknās un to profilaksei. Arginīns tiek lietots, lai palielinātu nieru attīrīšanas potenciālu, izvadot slāpekļa maiņas gala produktus.

Tālāk iesūcoties un nokļūstot asinsrites sistēmā, no L-arginīna šūnās izveidojas slāpekļa monoksīds (NO). NO klātbūtnes laikā organismā notiek visu asinsvadu sieniņu muskulatūras atslābināšanās, kas ievērojami veicina cilvēka organisma asins un limfas aprites uzlabošanos. Bez tam, slāpekļa monoksīds vada procesus gan šūnu iekšienē, gan arī starp šūnām, tas piedalās un paātrina nervu impulsu pārvadi no viena nervu gala uz otru, daudz ātrāk nekā dabīgie neiromediatori. Slāpekļa monoksīds iedarbojas uz vīrieša peņa asinsvadiem, līdzīgi, kā to dara izslavētie viagras grupas ķīmiskie preparāti, tikai bez to blakus efektiem.
asinsplūsma uz peni lietojot arginīnu
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
 
Tā kā L-arginīns ir slāpekļa oksīda (NO) – ļoti spēcīga asinsvadu paplašinātāja avots, to sekmīgi var lietot šādos gadījumos:

 • nodrošina normālu arteriālā spiediena līmeni;
 • uztur sirds un asinsvadu sistēmas veselību;
 • veicinot asinsvadu paplašināšanos, novērš aterosklerotisko plātnīšu veidošanos;
 • veicinot asinsvadu paplašināšanos, uzlabo erekciju vīriešiem;
 • nodrošina asins pieplūdi ekstremitātēm un dzimumorgāniem;
 • labvēlīgi ietekmē priekšdziedzera darbību;
 • palēnina labdabīgo un ļaundabīgo audzēju attīstību;
 • regulē hormonu izstrādi;
 • veicina brūču sadzīšanu;
 • stiprina imūnsistēmu;
 • palīdz risināt kuņģa problēmas;
 • tiek pielietots bodibildinga līdzekļos, lai palielinātu muskuļu masu un samazinātu tauku daudzumu;
 • spēlē svarīgu lomu aknu cirozes un tauku infiltrācijas problēmu ārstēšanai vai novēršanai;
 • veicina dezintoksikācijas procesus aknās (pirmkārt amonjaka neitralizēšanu).
   
Iepakojumā 60 kapsulas pa 500 mg

Lietojot kopā ar Kyäni Nitro FX™ rezultāts ir vairākas reizes izteiktāks!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, katuaba, potences uzlabotāji
Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu -
skatāmies šeit.

Un ir vēl viens bet. Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei:

Male Potecy

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
Designed by Alex