Neslimo !!!
L-arginīns – brīnumainā aminoskābe jūsu asinsritei, sirdij un dzimumfunkcijai

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Arginīns: palielina potenci fizioloģiskā līmenī

Cilvēka dzīve sākas ar arginīnu – spermatozoīdu sastāvā tā ir 95%, un 96% - mātes pienā. Arginīna sintēzi organismā var attēlot parabolas formā atkarībā vecuma. Tas ir bērna, pusaudžu vecumā un veciem cilvēkiem arginīns netiek ražots. Un, ja bērnam ir iespēja saņemt arginīnu kopā ar mātes pienu, tad vecāka gadagājuma cilvēkiem un pusaudžiem nepieciešams regulāri uzņemt arginīnu medikamentu vai uztura bagātinātāju veidā.

Arginīna iedarbība uz potenci

Arginīna uzņemšana un ar to saistītā slāpekļa oksīda izveidošanās palielinājums organismā tieši ietekmē asinsrites sistēmas darbību. Viens no seksuālās disfunkcijas iemesliem ir asinsvadu piepildījuma trūkums iegurņa orgānos, kas izskaidro, kā veidojas arginīna ietekme uz potenci. Jo arginīns, fermentējoties slāpekļa oksīdā uzlabo asins reoloģiju, novērš trombu veidošanos, palielina asins cirkulāciju, atslābinot asinsvadus, tajā pašā laikā ļaujot izlaist lielāku asins daudzums, tādējādi normalizējot asins plūsmu uz iegurņa orgāniem un atjaunojot potenci.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Un tas nav pilns saraksts par slāpekļa oksīda ietekmei uz cilvēka organismu, jo pētījumam par šo savienojumu ietekmi uz dzīves procesiem 1998.gadā, trīs amerikāņu zinātnieki tika piešķirta Nobela prēmija. Zinātnieki ir pierādījuši, ka, uzņemot 2,8 g arginīna, uzsākas pietiekama slāpekļa oksīda daudzuma ražošana, lai sasniegtu un saglabātu normālu erekciju. Šķiet, ka tikai šīs īpašības būtu pietiekami, lai vīrietis, kurš pirms tam bija lietojis medikamentus, piemēram, "Viagra" pārietu uz arginīnu - potence ir atjaunota, un sirds un asinsvadu sistēmu darbs ir uzlabojies. Tomēr tas nav viss noderīgo funkciju saraksts, ko veic šī nosacīti neaizvietojamā aminoskābe cilvēka organismā.

Arginīns ir spējīgs atrisināt neauglības problēmu. Uzlabojot spermas aktivitāti un palielinot spermatozoīdu saturu tajā, arginīns padara iespējamu ilgi gaidīto bērna ieņemšanu. Šī arginīna īpašība ļāva ražot dažādas intīmas želejas un smērvielas gan vīriešiem, gan sievietēm.

Ikdienas arginīna lietošana palielina libido vīriešiem. Pēc pusstundas pēc arginīna ieņemšanas, tas uzsūcas asinīs un nonāk aknās. Šajā orgānā daļa saņemtās aminoskābes tiek fermentēta slāpekļa oksīdā, un pārējā daļa hipofīzē stimulē testosterona sintēzi - vīrišķo hormonu, kura līmenis nosaka dzimumtieksmes intensitāti vīriešiem. Savukārt, ja arginīna nepietiek organismā, samazinās testosterona ražošana.

Arginīns stimulē spermatoģenēzi. Pateicoties arginīna iedarbībai vīriešu dzimumšūnas ātrāk iziet cauri visām četrām attīstības stadijām - no spermatogonijas līdz spermatozoīdam. Tādējādi, regulāra arginīna uzņemšana samazina laiku, kas nepieciešams vīrietim, lai atjaunotos pēc seksuāliem aktiem. Šī aminoskābes īpašība tiek izmantota arī vīriešu neauglības ārstēšana.

Arginīna kompleksā iedarbība palīdz izvairīties no radikālām metodēm ārstējot citas uroģenitālās slimības: uretrītu, prostatītu vai iekaisumu urīnpūslī.

L-arginīna trūkumi

Tāpat kā jebkurai citai vielai, kas ir dabā, arī arginīnam ir savi trūkumi. Galvenais šīs aminoskābes trūkums - atkarība no vairākiem faktoriem. Citiem vārdiem sakot, ražots pietiekamā daudzumā cilvēka organismā, arginīns var tikai ideālos apstākļos. Normāls veselīgs miegs, pareizs uzturs, pietiekams uzņemtā šķidruma daudzums, sliktu ieradumu neesamība, aktīvs dzīvesveids - tas nav pilns nosacījumu saraksts, saskaņā ar kuriem organisms spēj sintezēt sev nepieciešamo L-arginīnu. Pretējā gadījumā arginīna papildus uzņemšana ir obligāta. Ilgstošai šīs aminoskābes nepietiekamībai ir negatīva ietekme uz vispārējo veselību, un tas arī radīs virkni slimību, kuras ātri pārvēršas hroniskā formā.

Vispārējie ieteikumi arginīna lietošanai

Arginīna dienas deva pieaugušiem līdz 6 gr. Tiem, kuriem fiziskās slodzes ir regulāras, vai kuri ved aktīvu dzīvesveidu, ir nepieciešams palielināt līdz 10 gr. Profesionāliem sportistiem jālieto līdz 20 gr arginīna dienā
asinsplūsma uz peni lietojot arginīnu
 
Tā kā L-arginīns ir slāpekļa oksīda (NO) – ļoti spēcīga asinsvadu paplašinātāja avots, to sekmīgi var lietot šādos gadījumos:

 • nodrošina normālu arteriālā spiediena līmeni;
 • uztur sirds un asinsvadu sistēmas veselību;
 • veicinot asinsvadu paplašināšanos, novērš aterosklerotisko plātnīšu veidošanos;
 • veicinot asinsvadu paplašināšanos, uzlabo erekciju vīriešiem;
 • nodrošina asins pieplūdi ekstremitātēm un dzimumorgāniem;
 • labvēlīgi ietekmē priekšdziedzera darbību;
 • palēnina labdabīgo un ļaundabīgo audzēju attīstību;
 • regulē hormonu izstrādi;
 • veicina brūču sadzīšanu;
 • stiprina imūnsistēmu;
 • palīdz risināt kuņģa problēmas;
 • tiek pielietots bodibildinga līdzekļos, lai palielinātu muskuļu masu un samazinātu tauku daudzumu;
 • spēlē svarīgu lomu aknu cirozes un tauku infiltrācijas problēmu ārstēšanai vai novēršanai;
 • veicina dezintoksikācijas procesus aknās (pirmkārt amonjaka neitralizēšanu).
   
Iepakojumā 60 kapsulas pa 500 mg

Lietojot kopā ar Kyäni Nitro FX™ rezultāts ir vairākas reizes izteiktāks!
keywords:
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, problēmas ar erekciju, puisim vīrietim nestāv, pimpis pipele nestāv, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis
Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu -
skatāmies šeit.

Un ir vēl viens bet. Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei:

Male Potecy

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
Designed by Alex