Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Androgēls  (Androgel®) - hormonāls preparāts ārējai lietošanai.
Androgel pēdējos gados ir ļoti populārs transdermāls (to ievada organismā uzziežot uz ādas) testosterona preparāts. Tā slava pieauga pēc tam, kad amerikāņu sportists un treneris Trevor Graham pastāstīja par to, ka šo preparātu izmanto daudzi profesionāli sportisti, lai uzlabotu savu sportisko sniegumu. Tikai pēc šī apgalvojuma atklājās, ka liela daļa sportistu nezināja, ka izmanto hormonu preparātu, domājot, ka izmanto speciālu sporta želeju. Komentāri par Androgel no sportistiem, līdz šim brīdim, ir tikai pozitīvi. Tomēr, tā izmantošana sporta sasniegumu uzlabošanai ir aizliegta, tāpat kā daudzi citi preparāti.

Androgel - ļoti populārs transdermāls testosterona preparāts. Faktiski, lielākā daļa vīriešu iegādājas tieši Androgel, nekā jebkuru citu transdermālo testosterona līdzekli. Laika gaitā pārbaudīta augsta kvalitāte, Androgel palīdz pie zema testosterona līmeņa, nopietna stāvokļa, kas ietekmē miljoniem vīriešu. Daudzi sportisti, kuri vēlas, lai uzlabotu veiktspēju, arī izmanto Androgel.

Farmakoloģiskā iedarbība

Androgēnais preparāts (androgēnais - kopīgs nosaukums grupai steroīdo vīriešu dzimuma hormonu, kurus ražo dzimumdziedzeri). Androgēla galvenā sastāvdaļa ir hormons testosterons. Endogēnos androgēnus (galvenokārt testosteronu) izdala sēklinieki un to galvenais metabolīts dihidrotestosterons ir atbildīgi par ārējo un iekšējo dzimumorgānu attīstību, un sekundāro seksuālo īpašību veidošanos vīriešiem (matu augšanas stimulēšana, vīrišķīga balss) un libido. Izrāda vispārīgu ietekmi uz proteīnu anabolismu, skeleta muskuļu attīstību un zemādas tauku sadalījumu, samazina slāpekļa, nātrija, kālija, hlorīdu, fosfātu un ūdens izdalīšanos urīnā. Testosterons neizraisa sēklinieku attīstību: tas samazina hipofīzes gonadotropīnu sekrēciju.

Testosterona efekti dažos mērķa-orgānos parādās pēc testosterona perifērās konversijas estradiolā, kurš pēc tam saistās ar estrogēnu receptoriem mērķa orgānu šūnu kodolos (piemēram, hipofīzes, taukaudos, smadzenēs, kaulos, u.c).

Labas atsauksmes par Androgēlu izraisa fakts, ka, salīdzinot ar testosterona tabletēm un injekcijām  tas nenoved pie steroīdu uzkrāšanos aknās.

Izmantojiet Androgēlu tikai pie testosterona deficīta, kas noved pie ķermeņa uzbūves izmaiņām, sekundāro seksuālo īpašību regresijas, noguruma, libido pasliktināšanās, erektilās disfunkcijas. Pirms terapijas obligāti izslēgt citus iemeslus, kas varētu izraisīt līdzīgus simptomus.

Androgēla formas
Bezkrāsains un caurspīdīgs gēls vienreizējās lietošanas iepakojumos pa 25 un 50 mg.
Gēls ārīgai lietošanai, caurspīdīgus vai nedaudz lāsmojošs, bezkrāsains, ar spirta smaržu.

Indikācijas
Lietot Androgēlu atbilstoši lietošanas instrukcijai pie hormona testosterona deficīta.
Iepakojumā 30 vienreizējas devas (paketītes) pa 5 g 1% = 150 €

keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex