Neslimo !!!
Pure Elk Antler Velvet (Tīrs aļņa pantu [jaunragu] ekstrakts)

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Par pantu (jaunragu) sauc jaunu aļņa vai brieža ragu - ragu augšanas periodā, kad tas vēl nav pārkaulojies. Panti ir pārklāti ar tievu ādu un īsu maigu vilnu. Līdzīgi briežu pantiem, aļņu panti savā būtībā ir adaptogēna substance, kuras iedarbība izpaužas dažādo ķermeņa sistēmu stimulēšanā. Funkcijas, kuru izpilde bija izjaukta, arī tiek normalizētas. Aļņu panti ir ļoti augsti cienīti austrumu medicīnā pateicoties to dabīgām pretiekaisuma, imunstimulējošām un pretstresa īpašībām - un vel pateicoties enerģētizējošai iedarbībai un labvēlīgai ietekmei uz izturīgumu un imunitāti. Šajā preparātā ir iekļauta aļņa būtība, viņa dabīgs spēks un izturība.
Pretiekaisuma iedarbība

Pantu pētījumu gaitā bija konstatēta izteikta pretiekaisuma iedarbība. Mūsdienās zinātniskā medicīna pilnīgi precīzi noskaidroja, ka hondroitīna un glikozamīna sulfāti ir kritiski svarīgi saišu un locītavu veselībai. Šīs vielas spēlē arī ievērojamu lomu cīņā pret iekaisuma slimību numur viens - artrītu. Diemžēl, tikai niecīgs cilvēku daudzums zina, ka abas šīs vielas ietilps briežu un aļņu pantu sastāvā.

Par doktora Gļena Bakena veiktā zinātniskā pētījuma mērķi bija izvēlēta turpmāka pantu īpašību izpēte. Viņš mērīja pretiekaisuma iedarbību ar neitrofilu skaitīšanas palīdzību - jo augstāka ir iekaisuma pakāpe, jo lielāks ir neitrofilu skaits. Doktors salīdzināja pantu ekstraktu ar kortikosteroīdu (deksametazonu) standarta iekaisuma perēkļa neitralizācijas spējas ziņā. Izrādījās, ka divi no ekstraktiem bija spējīgi neitralizēt iekaisumu tikpat labi, kā kortikosteroīds pie koncentrācijas 50 mcg/ml. Lai pārliecinātos, ka neitralizācija notika tieši pateicoties pretiekaisuma darbībai, bet ne uz citotoksikozes rēķina, vēdera plēves makrofagi tika apstrādāti ar pantu ekstraktiem. Citotoksiskais efekts nebija novērojams

Vongs 1996. gadā secināja, ka pantu polisaharīdu injekcijas aptur appampumu attīstību. Moderno pētījumu rezultāti norāda uz proteīniem un polisaharīdiem kā uz iespējamiem pantu aktīviem ingredientiem, kas dod iespēju pielietot tos kā drošo pretiekaisuma līdzekli hronisko artrītu un ierobežota saišu kustīguma ārstēšanai. Prostaglandīnam ir būtiskā loma artrītu, ievainojumu, infekciju izraisīto appampumu neitralizācijā, kā arī nevēlamas mineralizācijas novēršanā.

Nesenie pētījumi norada uz to, ka pantos atrastie prostaglandīni ir spējīgi kalpot par aizsardzību pret mehānisko iedarbību, kura var kavēt kaulaudu veidošanu, un ka prostaglandīnu peptīds, sastāvošs no 68 aminoskābēm, arī var uzradīt pretiekaisuma efektivitāti. Mums visiem ir pazīstamas viscaur izrakstāmas zāles, ko piedāvā rietumu medicīna. Un šīs zāles, vairumā gadījumu, var izraisīt potenciāli bīstamus blakus efektus. Savukārt, panti, unikāla substance, kas ir iekarojusi zinātnisko atzinumu, ir efektīva, droša un, kas ir tikpat svarīgi, dabiska zāļu alternatīva, kas ne tikai mierina sāpes, bet arī uztur organisma atjaunošanas spējas.
WAPITI PARK ELK & DEER ANTLER VELVET
(Briezu un aļņu panti no Wapiti Park)
Vienreizēja uztura bagātinātāju izvēle veselībai
Sportistiem

Tiem, kas nodarbojas ar sportu vai fitnesu, sekojoša informācija var izrādīties interesanta un lietderīga.
Pantu ekstrakta derīgums bija plaši pazīstams Krievijā vel gadu dekādes atpakaļ, un ekstrakta kā uztura bagātinātāja pielietojumu uzskatīja par svarīgu sportistu treniņprogrammas elementu. 1969. gadā bija pieradīts, ka pantokrīns paaugstina dzīvnieku darbspēju. Savukārt, 1974. gadā klīnisko pētījumu gaitā bija nodemonstrēts, ka sportisti, lietojot pantokrīnu zem kontroles, paaugstināja savu darba dinamiku. Bija arī novērota rezultātu augšana skriešanā un smagatlētikā līdz ar pretiekaisuma efektu.
Sie iespaidīgie pētījumu rezultāti kopā ar citu meklējumu sekmēm pievilka Krievijas Bodibildinga Federācijas uzmanību. Doktors Arkādijs Koltons pētīja pantus savu anabolisko aģentu meklējumu ietvaros. Saskaņa ar to rezultātiem, preparātiem no pantiem ir labvēlīga ietekme gan uz muskuļu, gan uz nervu sistēmu.

Krievu atlētu panākumi pievilka rietumu sporta speciālistu un pētnieku uzmanību - sintētisko steroīdu alternatīvas meklējumu ziņā, jo sabiedrībā pastāv nosodošs viedoklis attiecība uz tādiem līdzekļiem.
Jaunzēlandes pētījumi, veikti Otago Universitātes sporta medicīnas departamentā asociācijā ar AgResearch Invermay, apstiprina pantu preparātu spēju paaugstināt fiziskus radītājus - spēku, ātrumu, izturību - un viss tas pateicoties muskuļu dinamikai, bez liekā masas palielinājuma. Pēdēja priekšrocība izskatās īpaši pievilcīga tiem sportistiem, kuri vēlas iekārot jaunas virsotnes un pie tam palikt savā svara kategorijā.
Šīs dabas dāvanas pētījumi turpinās, un meklējumu sfēra ir daudzsološa; var droši apgalvot, ka tālāko meklējumu un eksperimentu veikšana ir nodrošināta. Pantu komponenšu ietekme uz izturīgumu un to labvēlīga ietekme uz bojāto audu atjaunošanu arī tiks skrupulozi izpētīta.
Pētnieki konstatēja, ka pantu ekstrakts sekmē sarkano asins ķermenīšu veidošanos, palielina maksimālu skābekļa saturu asinī, paātrina pienskābes - galvenā pēctreniņu muskuļu sāpju cēloņa - izvadi no organisma. Ekstraktam piemīt arī izteikta pretiekaisuma iedarbība. Viss augšminēts pastiprina muskulatūru, paaugstina izturīgumu un saīsina atjaunošanas laiku starp smagiem treniņiem.

Kādu labumu Jūs varētu no visa tā iegūt? Atbilde ir vienkārša - rezultātu pieaugumu sportā un fitnesā.
Sekojiet pasaules līmeņa Jaunzēlandes un Krievijas atlētiem un izbaudiet tās priekšrocības, ko viņi iegūst pateicoties šim dabas dāvinājumam.

Pasaules līmeņa trīscīņas sportists, Hemišs Karters tā atsaucas par pantiem: „Pēc pantu ekstrakta lietošanas sākuma es biju atradis, ka esmu spējīgs daudz ātrāk atspirdzināties pēc treniņiem, sacensībām un ceļojumiem. Sākumā mans noskaņojums bija diezgan skeptisks, bet kad es biju izslēdzis to no manas dietas, dažu nedēļu laikā es pārdzīvoju būtisku sportiskās formas kritumu. Es bez šaubām ieteiktu preparātu visiem, kuri nopietni attiecas pret treniņiem un rūpējas par savu veselību”.

Divkārtējais pasaules čempions airēšanas disciplīnā Single Scull, tagadējais čempions un Olimpisko Spēļu 2000 zelta medaļas īpašnieks, Robs Vodels, cildina pantus. Pēc dažiem preparāta lietošanas mēnešiem viņš teica: „Pateicoties preparātam, es biju spējīgs izturēt trīs treniņus dienā vieglāk, nekā iepriekš. Es neslimoju nevienu reizi un izbaudīju ievērojamu enerģijas krājumu palielināšanu. Vēl preparāta lietošanas laikā mana pašsajūta būtiski uzlabojās”.

Jaunzēlandes velosporta čempions kategorijā „līdz 17” un nacionālas komandas dalībnieks, Ross Mačeefskis piekrīt pēdējam komentāram. Viņš apgalvo, ka palielināts enerģijas krājums un paātrināta atjaunošana pēc sacensībām un smagiem treniņiem padara aļņu pantu ekstraktu par obligātu viņa dietas komponenti. Sportists piešķir ļoti lielu nozīmi pienskābes izvades paātrinājumam un maksimālas skābekļa koncentrācijas paaugstinājumam - kā sacensību periodā, tā arī treniņu laikā. Viss tas palīdz jauneklim droši pārsniegt vidējo rezultātu līmeni.

Vēl viens pantu piekritējs, golfa spēlētājs-veterāns Bobs Čarļzs jau sen ir svinējis sešdesmito dzimšanas dienu, bet joprojām iekāro pirmās vietas turnīros. Viņa vārdi skan tā: „Nav tādas dienas, kad es jūtos vēcāks par 30 gadiem. Veselīgs dzīves veids kopā ar pantu ekstraktu palīdz man palikt jaunam”.

Wapiti Park produktu spektrs iekļauj sevī uztura bagātinātājus un tonizējošus līdzekļus, kas palīdz atdot vairāk spēku iemīļotam sporta veidam un stiprināt veselību. Kas vēl ir jāzina par tādu dabas dāvinājumu? Tikai to, kur to var iegādāties. Pie Wapiti Park Products NZ Ltd un dīleriem, kur gan vēl!
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Designed by Alex