Neslimo !!!
Viens no vīriešu problēmu risinājumiem

Ne velti ārsti-urologi oficiāli vīrieti 65 gadu vecumā sauc par «jaunu pacientu». No dabas viņš ir spējīgs praktiski vest ikdienas dzimumdzīvi, bet andropauzei - vīriešu klimaksam - ir jāiesākas tikai pēc 70 gadiem. Tomēr šodien, pēc statistikas, attīstīto valstu vidū jau 50, 40 un pat 30 gadus veci vīrieši izjūt nopietnas problēmas intīmas dzīves jomā.
Viens no daudziem mūsdienu vīriešu domāšanas stereotipiem ir, ka paaugstināt potenci var tikai ar medikamentozas iedarbības palīdzību, bet ar adenomu un prostatītu cīnīties vispār ir bezjēdzīgi. Tomēr tikai nedaudzi zina, ka:

  • populāru ķīmisku preparātu vairākums «potencei» tika izstrādāti kā «brīvdienas tabletes» - vienreizējai lietošanai (kaut vai izslavētā Viagra, kura neko neārstē, vienīgi uz brīdi „atslēdz” asins atplūdes mehānismu no ereģētā peņa);
  • prostatītu var pilnībā novērst, negaidot, kamēr uz tā fona sāks attīstīties priekšdziedzera audzējs.

Principiāli cita metode, kas izslēdz jebkādas «ķīmijas» lietošanu, tika izstrādāta PSRS Centrālajā aviācijas un kosmiskas medicīnas zinātniski pētnieciskajā institūtā, pamatojoties uz lokālo dekompresijas metodi, ko piedāvāja vēl krievu ārsts I.Zabludovskis 1909.gadā.. Tie ir LNAS-terapijas aparāti ((LNAS - lokālais negatīvais atmosfēras spiediens - dekompresija jeb vakuummasāža, hiperemizācija vai fallodekompresija). Uz zināmā autohemoterapijas (injekcijas ar pacienta personīgām asinīm) principa bāzes tie nodrošina pilnu potences atjaunošanu vairākumam vīriešu ar tādām problēmām.

Sen pierādīts, ka bezsvara stāvokļa nosacījumos notiek kosmonauta organisma asa novecošanās, bet īpaši vērienīgi notiek stagnācijas išēmiska rakstura postošie procesi vīriešu urīnizvades un dzimumsitēmā. Speciālisti jau sen bija konstatējuši, ka tie paši postošie procesi attīstās ar gadiem vīriešiem arī un uz Zemes. Atšķirība no kosmonautiem - bezsvara stāvokļa nosacījumos vīriešu orgānu traucējumi notiek ievērojami ātrāk (vidēji, 20-25 reizes straujāk).

Pirmkārt, aktīvi attīstās prostatīts un adenoma, kuri bieži pāraug priekšdziedzera vēzī. Otrkārt, aizsprostojas mazā iegurņa un dzimumorgāna asinsvadi ar holesterīna saaugumiem (ateroskleroze). Treškārt, tā ir sēklinieku darbības «izdzišana», kādēļ negrozāmi pazeminās vīrieša galvenā hormona - testosterona izstrāde.

Dotā vīriešu veselības un, attiecīgi, potences atjaunošanas metode, klīnikās tiek izmantota jau vairāk kā 20 gadus gan Krievijā, gan ASV, kosmonautu, kuri ir atgriezušies no orbītas, rehabilitācijai. Tāpat tā tiek izmantota arī lidojuma laikā. Šī metodika ļauj pilnībā renovēt potenci, kuru ir zaudējis kosmonauts. Un šīs metodikas izmantošana garantē arī citiem vīriešiem tādus pašus rezultātus.

Mūsdienās vīrietis ir nonācis noslēgtā lokā: problēmas ar potenci nosaka dzimumkontaktu biežuma pazemināšanos, kas izsauc asins un limfas stagnāciju viņa urīnizvades un dzimumsistēmā. Rezultātā tajās tiek palaisti jaudīgi «novecošanās» procesi, tas ir, audu postījumi išēmijas (skābekļa badošanās) dēļ, lokāla imunitātes pazemināšanas un hroniski iekaisumi, kā arī pastiprinātā holesterīna plātnīšu augšana mazā iegurņa artērijās. Ar laiku normāla dzimumdzīve paliek tikai atmiņās, un loks noslēdzas.

Padomju aerokosmiskās medicīnas ārsti pirmie pasaulē panāca lieliskus panākumus potences atjaunošanas jomā. Kosmonautu seksuālā rehabilitācija praktiski 100% gadījumos bija veiksmīga, izmantojot LNAS-terapijas metodi. Metode nodrošināja «svaigas» asins masīvu pieplūdi mazā iegurņa orgānos bez neviena adatas dūriena.

Par dotās metodes iedarbīgumu ir atrasti ieraksti Ēģiptes Ebersa papirusā vēl XV gadsimtā pirms mūsu ēras. 1905.gadā slavenais vācu ķirurgs, profesors Augusts Bīrs (August Bier) ievēroja, ka kaulu lūzumi viņa pacientiem sadzija daudz ātrāk, ja tiem gurnā tika ievadītas to personīgās asinis. Tas lika viņam nopietni nodarboties ar dotās parādības pētīšanu un pasniegt sabiedrībai pirmo izsmeļošo traktātu par autohemoterapiju.

No tā laika ārstēšana ar personīgām asinīm kļuva par pilntiesīgu metodi cīņai ar dažādām saslimšanām, un tās efektivitāte ir apstiprināta ar daudziem zinātniskiem darbiem. Mēģinājumi risināt potences problēmas ar klasiskās autohemoterapijas palīdzību bija sākti vairākkārt, tomēr īpašus panākumus nedeva. Kā noskaidrojās vēlāk, asins apjoms, ko ievada ar injekcijas palīdzību (līdz 10 ml), ir nepietiekams, lai palaistu atjaunināšanās un reģenerācijas procesus urīnizvades un dzimumsistēmā.

LNAS-terapijas aparāts nodrošina «svaigas» asins aktīvu ievadīšanu vīriešiem cirkšņa zonā, kas cieš no stagnācijas parādībām, hroniska iekaisuma un skābekļa badošanās pie pazeminātas seksuālas aktivitātes.

Tātad, kādā veidā procedūru kurss ar LNAS-terapijas aparātu ļaus vīrietim uz ilgu laiku aizmirst par problēmām ar potenci? Tiek palaisti 2 jaudīgi procesi:
- bojāto audu reģenerācija,
- lokālas imunitātes šūnu aktivācija, kuras «ēd» apslēptās infekcijas,
- aterosklerotisko izmaiņu rehabilitācija.

LNAS-terapijas aparāta pielietojuma pilnīga drošība ir saistīta tikai lokālo tā iedarbību uz dzimumorgānu un vīrieša mazā iegurņa rajonu.

Šī kompaktā ierīce, sastāv no plastikāta kolbas ar  silikona blīvi, kas ir savienota ar regulējamu pneimosūkni. Aparāts iedarbojas tieši uz problēmisko zonu, veidojot asins pieplūdi dzimumorgāniem. Lietotājs pats var regulēt iedarbības laiku un spēku un noteikt individuālo procedūru režīmu.

Atsauksmes.
Kaspars, 42 g. vecs

"Vīriešu starpā ir pieņemts stāstīt par saviem panākumiem seksā, bet ne par problēmām. Bet kad problēmas ir atrisinātas - tas arī ir panākums. Un par to ir vērts padalīties. problēmas seksā pārsteidza mani kaut kur pie 40 gadu vecuma. Neesmu zēns un paniku es necēlu, bet kad ievēroju, ka bieži mans agregāts nestrādā kā vajag, tad sāku meklēt risinājumus.

Dabiski, kad problēmas skar veselību, mēs ejam pa ārstiem. Un es gāju, man ir labi pazīstams urologs, es viņam uzticos. Viņš mani nosūtīja uz dažādām analīzēm. Praktiski viss bija vecuma normas robežās - ir drusciņ paaugstināts holesterīns asinīs, neliels iekaisums prostatā. Asins spiediens pamazām sāk kāpt augšā, es pat to jau zināju. Jau sen spēcīgu kafiju nedzeru, un alkoholu ļoti maz lietoju.

Izrādās, vēl eksistē asinsvadu sašaurināšanās problēma mūsu dzimumorgāna rajonā uz holesterīna nogulsnējuma rēķina. Cīnīties ar šīm problēmām tomēr vajag kompleksā. Izvēlējos es ne pārāk ilgi. Padzēru kaut kādu homeopātiju, bet tikmēr meklēju kaut ko, kas tieši iedarbosies uz vīrietim svarīgiem orgāniem. Sākumā man trāpījās raksts par kosmonautiem. Es izlasīju, kā tie atjauno savas spējas pēc ilgstošajiem lidojumiem. Tur bija arī par dzimumspēka tēmu. Un mani šis temats tik ļoti iespaidoja, ka es sāku mērķtiecīgi meklēt par kosmiskiem līdzekļiem.

Tā es atradu aprakstus par
LNAS-terapijas aparātiem. Asinis, piespiedu kārtā, uz gaisa retinājuma rēķina, pieplūst pie orgāniem un izsauc mehānisku erekciju. Bet bez tam šajā momentā pateicoties asins pieplūdei atjaunojas bojātie sēklinieku audi un atjaunojas testosterona izstrāde, tiek aktivēti dažādi imūnie mehānismi, tiek tīrīti asinsvadi. Apstrāde notiek uz iekšējo resursu rēķina. Šo parādību sauc par autohemoterapiju - ārstēšanu ar personīgām asinīm. Tikai šajā gadījumā asinis nav jāinjicē. Tās pašas pieplūst pie orgāniem.

Pielietot šo metodi ir ļoti vienkārši. Protams, tas nav preparāts-stimulators, kurš vienā mirklī dod erekciju. Tas ir, kamēr jūs pumpēsiet gaisu ārā no kolbas, efekts ir ļoti manāms, bet pēc tam viss noplok atpakaļ. Lai panāktu efektu procedūras ir jāveic kursu veidā. Un var vienlaicīgi vēl dzert dabiskus līdzekļus erekcijas uzlabošanai. Kopā ar LNAS-terapijas metodi tas dod ātrāku efektu. Un pēc tam organisms atveseļojas un strādā kā vajag

Kopumā, es gribētu sacīt, ka rezultāts mani priecē. Un pēc katriem trim mēnešiem, es profilaksei atkārtoju kursu".


 
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts
Designed by Alex