Neslimo !!!
Polmēru plēves ELPLAST vēsture
 
ELPLAST ražošana tika uzsākta 1989.gadā, pēc PSRS Aizsardzības ministrijas pasūtījuma, vienā no lielākajām militārās aizsardzības rūpnīcām Ļeņingradā, kā līdzekli, kuru izmantos traumatoloģijā un ortopēdijā. Bet kā vēlāk izrādījās, ELPLAST ir arī spēcīgs pretsāpju līdzeklis. ELPLAST ražošanas tehnoloģiju ir izstrādājis fiziķis Mihails Kopiševs (Izgudrojuma patents: Autorapliecība Nr. 1156509 no 15.01.1985), kurš izgudrojis dažādas fizioterapijas ierīces un ierīces militārām vajadzībām. Arī pašlaik M. Kopiševs dzīvo un strādā Sankt-Pēterburgā, un ir zinātniskais konsultants uzņēmumā "ELMET", kas ražo ELPLAST.

Pētniecības un ražošanas uzņēmums "ELMET" jau 22 gadus ražo aplikatoru ELPLAST, kas šodien ar saviem raksturojumiem un īpašībām pārspēj analogus izstrādājumus citur pasaulē. Padomju laikos ELPLAST ražoja ļoti lielos apjomos (līdz pat vairākiem miljoniem vienību gadā) un tas bija tikai valsts pasūtījums militārām vajadzībām.

Polimēra plēve tika plaši izmantota militārajā un katastrofu medicīnā, militārās aizsardzības medicīnas iestādēs, un par to ir saņemtas ļoti pozitīvas atsauksmes no ārstiem. Tieši militārie ārsti pirmie atklāja, ka papildus tiešajiem mērķim, šī polimēra plēve spēj daudz vairāk un pielietojuma spektrs tai ir ļoti plašs.

Ar katru gadu saraksts ar veselības problēmām, kuras var atrisināt ELPLAST, pieauga. Nepārtraukti tika pētītas jaunas un jaunas jomas, kurās var pielietot šo apbrīnojamo polimēra plēvi. Pēc PSRS sabrukuma, vairs nebija valsts pasūtījuma un Krievijas aizsardzības nozares bija nožēlojamā stāvoklī. ELPLAST ražošana apstājās un turpmāk tā ražošanu un pārdošanu bija jārisina pašiem ražotājiem. Bija mēģinājumi pārdot polimēra plēvi aptiekās, bet finansiālu problēmu dēļ nebija iespējams reklamēt, un liela pieprasījuma pēc tās nebija.

Nebija arī līdzekļu, lai veiktu liela mēroga klīniskās izpētes. Situācija būtu daudz vieglāka, ja ārsti zinātu par ELPLAST parastajās civilajās slimnīcās. Bet tā kā ELPLAST PSRS laikos bija zem slepenības zīmoga, tad tas ietekmēja tā popularitāti. Un rezultātā, daudzi ārsti, diemžēl, nekad nav izmantojuši savā praksē šo plēvi un daudzi pat par to neko nezina. Savukārt ārzemēs bija labi informēti par šo lielisko plēvi, jo izlūkdienesti sekoja līdzi visam ko padomju militārās rūpnīcās ražoja.

ELPLAST izgudrotājs un ražotājs ir vairākkārt saņēmis piedāvājumus no uzņēmumiem ASV, Vācijā, Japānā, Izraēlā, Ķīnā pārdot licenci, un veidot "kopīgu" ražošanu un pārdošanu. Tikai viņa principiālā pozīcija glāba ELPLAST aizplūšanu uz rietumiem. Pašlaik to pēc licences ražo vairāki uzņēmumi Krievijā.

Protams, ELPLAST ir arī šķērsojis ceļu visuvareniem farmācijas gigantiem ar astronomisku peļņu, kuras pārdod arī tādus ķīmiskus medikamentus, kas neārstē slimības, bet tikai vājina to simptomus. Uz slima cilvēka rēķina var nopelnīt daudz vairāk nekā uz vesela. Par laimi ELPLAST izdevās izdzīvot, un neskatoties uz to, ka nav bijusi plaša reklāmas kampaņa, par šo līdzekli uzzina arvien vairāk un vairāk cilvēku. Un šodien par ELPLAST zina un to pielieto tūkstošiem cilvēku gan Krievijā, gan citās valstīs.

Un arī Jūs tagad esat starp viņiem!

ELPLAST ir veselība un jaunība bez zālēm.
Lokālā audu atjaunināšanās.

ELPLAST darbības princips ir veidots uz negatīvo elektrisko lādiņu iedarbības uz cilvēka organismu. Pēc apstrādes ar jaudīgu kroņa lādiņu ftoroplasta plēve iegūst spēju ilgstoši saglabāt negatīvo elektrisko lādiņu un iedarboties uz cilvēka audiem un orgāniem  ar dzīvinošo negatīvo  elektrisko lauku.

Ārstnieciskais efekts ir izveidots uz ELPLAST elektreta lokālo lauku iedarbību uz audu nervu galiem. Lauku iedarbības dziļums ir 3-5 mm, tas ir salīdzināms ar adatterapijas  darbības dziļumu, bet bez ādu seguma bojājuma, ar vienlaicīgu fizioterapeitisku iedarbību uz sāpju apgabalu. Plēve tiek uzlikta uz sāpošo vietu un fiksējas ar medicīnisko plāksteri, apsēju vai apģērbu uz 6-8 stundām. Elektrostatisko lauku mīkstā iedarbība izsauc siltuma izjūtu ar pakāpenisku sāpju sajūtas noņemšanu. Tiek rekomendēts pielietot ELPLAST uz nakti. Kopēja ELPLAST nomierinoša iedarbība padara miegu dziļāku un ilgstošāku.
Pielietojuma veids:

Izņemiet plēvi, kas ir novietota starp kartona lapām. Jūsu rokām jābūt tīrām un sausām. Ņemiet plēvi tikai aiz tās malām. Izvairieties no plēves locīšanas, un īpaši, tās saņurcīšanas. To saņurcot lādiņš „notek” no tās un plēve zaudē savas īpašības. Uzklājiet plēvi tikai uz sausas, tīras ādas vai izmantojot kā starpslāni starp ādu papīru, kartonu, marli, saiti, ģipsi. Nedrīkst izmantot sintētiskus audumus starp ķermeni un ELPLAST. Fiksējiet plēvi ar parasto saiti, elastīgo tīkliņsaiti, plāksteri, apģērbu (bez sintētiskas).

Īpaši spēcīga iedarbība ir novērojama pie plēves tiešā kontakta ar ādu, jo bez elektrostatiskā lauka iedarbības notiks dziedniecisko elektronu "notecēšana" uz ādas, bet šajā gadījumā plēvi nevar izmantot atkārtoti. Lai plēve kalpotu ilgi, uzklājiet to caur marli, papīru, kartonu. Var uzklāt kopā ar iesaiņojuma kartona aploksni. Iedarbības pastiprināšanai var vienlaicīgi izmantot divas plēves vai visas piecas (visu iesaiņojumu). Iedarbības laiks no 15 minūtēm līdz 12 stundām. Pie osteohonrozēm, kā likums, uz visu nakti (8-12 stundas). Ja Jums ir nepieciešams kustēties, tad, lai nepieļautu plēves saņurcīšanos, novietojiet to divu kartona lapu starpā un nofiksējiet virs sāpju zonas.
ELPLAST tiek pielietots kā fizioterapeitisks līdzeklis pie radikulītiem, miozītiem, osteohondrozēm, sasitumiem, artrītiem, neiralģijas. Lūzumu, pēcoperāciju šuvju, izgulējumu ārstēšanu rekomendē veikt ārsta uzraudzībā. Ārstēšanas kurss no 5 līdz 15 dienām. Pie hroniskām ielaistām  saslimšanām kursu var atkārtot vairākas reizes ar pauzēm starp kursiem 10 - 15 dienas.

Artrīti, artrozes, poliartrīti. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonu. Turēt pa 1 stundai 2 reizes dienā. Kurss 15-20 dienas. Pilna atjaunošanās iestājas pēc 0,5-1,5 gada.

Ateroskleroze. Uzlikt ELPLAST uz slimīgām vietām pa 1 stundai 2-3 reizes dienā. Kurss 15-20 dienas.

Sāpes acīs. Uzlikt ELPLAST uz pieres ar nobīdi uz acīm, nostiprināt ar gumiju vai ar plāksteri. Pazūd grumbu siets blakus acīm, un var uzlaboties redze.

Sāpes aknās. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonu. Turēt pa 30 minūtēm 2 reizes dienā, atrodoties pie tam nekustīgā stāvoklī. Kurss 3 dienas ar atkārtojumu pēc 1-2 mēnešiem.

Vēnu varikozais paplašinājums, asinsvadu siets. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonu, uz visu nakti. Kurss 2-3 mēneši.

Galvaskausa iekšējais spiediens. Uzlikt ELPLAST uz kakla mugurkaula daļas. Turēt līdz sāpju izzušanai.

Trijzaru nerva iekaisums, pēc zoba izvilksanas, pie paradandozes, pie zobu sāpēm. Uzlikt ELPLAST uz vaiga. Turēt pa 1 stundai 2 reizes dienā (var uz visu nakti). Kurss 3-10 dienas.

Ginekoloģija. Uzlikt ELPLAST uz piedēkļu iekaisuma rajonu uz visu nakti. kurss 5-7 dienas.

Hipertonija, sirds išēmiskā slimība, sirds nepietiekamība, tahikardija, aritmija. Uzlikt ELPLAST sirds augšējā zonā, ceļgala vai elkoņa locītavas rajonā (kur ņem asinis, t.i. kur ir redzamas vēnas) un uz kakla mugurkaula daļas. Turēt pa 30 minūtēm 3 reizes dienā. Kurss līdz 1 mēnesim.

Migrēna. Uzlikt ELPLAST uz pieres. Turēt pa 30 minūtēm 2 reizes dienā. Kurss - sāpes rašanās laikā.

Neiralģijas. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonas. Turēt pa 30 minūtēm 2 reizes dienā. Kurss 3 dienas.

Osteohondroze. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonas. Turēt pa 1 stundai 2 reizes dienā. Kurss 5-7 dienas.

Lūzumi. Uzlikt ELPLAST uz lūzuma zonas (uz ģipša, langeta, apsēja). Turēt 1 stundu dienā. Kurss 15 dienas. Pēc ģipša noņemšanas vēl likt ELPLAST 1-2 mēnešus līdz pilnai kaula mineralizācijai.

Podagra (kaulu izaugums). Uzlikt ELPLAST uz izauguma apgabala. Kurss vairākus mēnešus līdz pilnai izauguma izzušanai.

Prostatīts. Uzlikt ELPLAST uz jostas vietas priekšdziedzera projekcijā (zem nabas) uz visu nakti. Kurss 15 dienas.

Papēžu pieši. Aptīt ELPLAST ap potīti. Turēt pa 8 stundām diennaktī (var uz nakti). Kurss 12-15 dienas. Pat pēc pieša izzušanas pilnībā, iziet visu kursu efekta nostiprināšanai.
Krampji. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonas. Turēt pa 30 minūtēm 3 reizes dienā. Kurss 3 dienas.

Sasitumi, izmežģījumi, saišu sastiepumi. Uzlikt ELPLAST uzreiz uz sasituma vietas. Turēt pa 30 minūtēm 2 reizes dienā. Kurss 2 dienas.

Kakla-muguras miozīti. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonas. Turēt pa 30 minūtēm 2 reizes dienā. Kurss 5 dienas.

Kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, kolīti, holecistīti. Uzlikt ELPLAST uz sāpju zonas. Turēt pa 1 stundai 2 reizes dienā, atrodoties nekustīgā stāvoklī. Kurss 12 dienas ar atkārtojumu pēc 1-2 mēnešiem.

Tas ir neliels ieskats elektreta plēves ELPLAST pielietosanā. To it daudz vairāk.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Designed by Alex